Cellabi izle 2020 (Yerli Film)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
20 Yorum 4,268 Görüntülenme

Cellabi izle 2020 (Yerli Film)

Cellabi
Yabancı bir kitap uyarlaması olarak vizyona girecek olan Cellabi’nin, çekimleri Mersin’de yapılmıştır. Sermiyan Midyat’ı hem yönetmen hem de oyuncu olarak göreceğimiz film, köyde yaşayan Çelebi adındaki bir adamın çevresinde geçiyor. Köylünün şivelerinden dolayı adını Cellabi olarak söylediği Sermiyan Midyat, 40’lı yaşlarında anne ve babasını kaybetmiş, yalnız bir adamdır. Kendi başına, bir şeyler üretmek için çabalayan Cellabi, bu projelerinin gerçekleşeceği günün hayaliyle yatıp kalkar.
Bir diğer hayali de, evlenip yuva kurmak olan genç adam bunda da başarılı olamaz. Hayatının dönüm noktası olan dedesinin ölümü, Cellabi için adeta yeniden doğuş olacaktır. Hayatta olduğunu bilmediği, dedesinden oldukça yüklü bir miras kalan Cellabi, kendisine kalan parayı kullanabilmesi için koşulan şartı yerine getirebilecek midir?
Yoklukla Varlığın İmtihanı Cellabi
Bir komedi filmi olan Cellabi, Mersin’in doğal ve tarihi mekanlarını da göstermeyi hedefliyor. Yokluktan varlığa kavuşmanın mizahi bir üslupla anlatıldığı filmin, Ocak veya Şubat ayında vizyona girmesi planlanıyor. Filmde Sermiyan Midyat’a, Sevcan Yaşar ve Orçun Kaptan gibi yetenekli oyuncular eşlik ediyorlar.
Sermiyan Midyat’ın, olağanüstü oyunculuğu ile izleyicilerin dikkatini çekecek olan filmi, sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği biliniyor. Doğu kökenli olan oyuncunun, şivedeki başarısı da su götürmez bir gerçek olarak biliniyor. Komedi ve mizahı harmanlayan film, izleyicilerden olumlu dönüşler alarak gişe yapacak gibi görünüyor. Vizyona gireceği güne kadar, çekimlerinden karelere magazin basınında yer verilecek olan film, daha çok konuşulacak bir proje olarak öne çıkıyor.
FİLMDEN İLK SAHNE 720P - FULL 720P - HD 720P - KALİTE

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (20)