Masallardan Geriye Kalan Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 28 Yorum 12,296 Görüntülenme

Masallardan Geriye Kalan Film izle

Perdede Sıra Dışı Bir Aşk Hikayesi: Masallardan Geriye Kalan
Aşk, engel tanımayan çok güçlü bir duygudur. Evren ve Hece arasındaki aşk hem sıra dışı hem de bugüne kadar izlediğimiz hikayelerden çok daha farklı bir şekilde perdeye yansıyacaktır. Özgür Çevik’in hayat verdiği Evren, üniversite de doçent olarak çalışmaktadır. Akademik kariyeri için çeşitli çalışmalar yapmakta ve ders vermektedir.
İlayda Akdoğan’ın hayat verdiği Hece ise yüksek lisans öğrencisidir. Hedeflerine ulaşabilmek için çalışmaktadır. Ancak hayatın onlar için büyük bir sürprizi vardır. Aşk kapıyı çalmıştır. Bir kere Evren ve Hece arasında güçlü bir çekim oluşur ve ikisi de kalbinin sesini dinler. Ancak bu aşkta bir son var mıdır? Masallar gerçek hayatta mümkün müdür?
Aşktan Geriye Ne Kalır?
Üniversiteden aşkın şehri Paris’e kadar uzanan destansı aşk hikayesinin sonunda sonsuza kadar mutlu mu oldular yoksa ayrılık kapılarını çalacak mı? Her şey çok hızlı bir şekilde gelişirken aşk aslında iki kişi arasındaki bir duygu mudur yoksa kişinin kim olduğu ve içinde yaşadıkları ile mi ilgili olduğunu perdeye yansıtmaktadır.
14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek olan Masallardan Geriye Kalan’da Tuba Ünsal’da başrolde yer almaktadır. Aşk, bu dünyadaki en eşsiz duygudur ve her aşk bir masaldır. Ve bu masalların sonunda elde ne kalır? Fragmanda önemli olan insan sevmektir diyen Tuba Ünsal nasıl bir karaktere hayat vermektedir? Bütün bu soruların yanıtları 14 Şubat 2020’de perdede belli olacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Masallardan Geriye Kalan Film izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (28)