Osman Pazarlama izle Full Film indir
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
3.9 IMDB Puanı 19 Yorum 6,088 Görüntülenme

Osman Pazarlama izle Full Film indir

Osman Pazarlama Filmi Hakkında

Türk sineması son yıllarda ciddi anlamda bir ivme kazanmış durumda. Son yıllarda birbiri ardına çevrilen çok sayıda Türk filmi var ki bu da Türk sinema sektörü için umut veriyor. Nitekim bu filmler kendi içlerinde alt kategorilere ayrılıyor. Bazıları sanat filmi olarak adlandırılan ve özel film festivallerinde görülen eserler olurken bazıları daha halkın geneli için yapılan filmler oluyor.
İşte o filmlerden bir tanesi de Osman Pazarlama. Vizyona girdiği tarih olan 19 Şubat 2016 tarihi itibarıyla gişe rekorları kıran hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan, tanınmış çok sayıda ünlü aktör ve aktrisin yer aldığı bir yapım. Üstelik sadece ülkemizde değil dünyanın değişik ülkelerinde de gösterilmiş sevilmiş bir yapım. Filmin türü ise komedi. Toplam süresi 1 saat 57 dakika.
Filmin Konusu ve Diğer Bilgiler

Üstte yer alan bu bilgileri verdikten sonra filmin konusu hakkında bilgiler vermek gerekir ise filmin konusu ana hatları ile şunlar. Filmin ana karakteri olan Osman Şaşmaz halkın içinden varlıklı olmayan genç bir adamdır. Günün birinde zengin bir ailenin kızına aşık olur. Kızın ailesi Osman ile evlenmesine izin vermemektedir.

Filmi İndirmek isteyenler Burada

Bunun üzerine Osman filmin adından da anlaşılacağı üzere pazarlama işi yaparak zengin olmaya karar verir ve bu sırada başına son derece komik olaylar gelir. Son derece komik bir film olan Osman Pazarlamanın iMDB puanı ise 10 üzerinden 3.3

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Osman Pazarlama

  Senaryo:

  Togan Gökbakar

  Yorumlar (19)