Soğuk Takip – Cold Pursuit izle (Dublaj)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 6 Yorum 2,672 Görüntülenme

Soğuk Takip – Cold Pursuit izle (Dublaj)

Cold Pursuit( Soğuk İntikam) Filmi Hakkında Genel Bilgi
Film İngiltere yapımıdır. Aksiyon, dram türünde çekilmiştir. 2019 yılının mart ayında gösterime girmiştir. Filmin görsel efektleri ve doğa manzaraları izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatmıştır. Muhteşem kar manzaraları bizi büyülemiş, bembeyaz dağlar ve yollar ne kadar oyuncuları üşütse de bizim içimizi ısıtmıştır. Yönetmen Norveçli olmasına rağmen, İngiliz filmleri ile iddialı bir isimdir. 10 uncu uzun metrajlı filmini Cold Pursuit’e çekmiştir.
Beklentilerin uzağında bir aksiyon filmi olmasıyla dikkatimizi çekmektedir. İntikam almak için harekete geçen birinin karla iç içe geçen serüvenini anlatmaktadır. Çocuğumun intikamını alacağım düşüncesi ile ard arda yaşanan cinayetler, soğuk bir kış gününün verdiği bir bütünlükle bir araya getirilmiş ve sonunda ilgi çekici bir eser ortaya çıkmıştır. Tutarlılık ve aksiyona yakışır bir tarzda kendini izleten bir sinemadır.
Cold Pursuit Konusu Nedir?
Kar temizleme işi ile uğraşan, sıradan bir baba olan Nels, sakin bir aile yaşantısı sürdürmektedir. Yaşamakta olduğu kasaba, soğuk hava şartlarına sahip olduğu için, Nels’in görevi kasabanın yollarını açmak, yani karla mücadele etmektir. Eşi ve oğlu ile birlikte burada mutlu bir hayat sürdürmektedir. Taki oğlu uyuşturucu baronu tarafından öldürülene kadar.
Nels’i saran intikam duyguları sonucunda kasabayı terk etmiş ve oğlunu öldüren kişilerin peşine düşmüştür. Peki, sıradan bir insan olan Nels bu uyuşturucu mafyasıyla nasıl baş edecektir? Bu insan yetenekli bir katile nasıl dönüşecektir? Bütün bunların cevabı Cold Pursuit ile aksiyona dönüşüyor.
Cold Pursuit Olumlu-Olumsuz Eleştirileri
Film, sıradan aksiyonlardan daha farklı tarzda çekilmiştir. Başlarda hareketli sahneleri yakalayamasanız bile ikinci bölümde macera boyutunun arttığını göreceksiniz. Çoğu zaman komediye de ağırlık verilmiş. Filmin türüne aksiyon tarzı komedi de diyebiliriz. Aksiyon ve korkunun, komedi ile bütünleşmesinden farklı bir boyut ortaya çıkmıştır. Kar atmosferinin fazla olduğu bu film ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hard Powder

  Senaryo:

  Frank Baldwin

  Yorumlar (6)