Eternals – Ebediler (2021) izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.6 IMDB Puanı 14 Yorum 37,622 Görüntülenme

Eternals – Ebediler (2021) izle

Eternals - Ebediler 2021 filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: Yenilmezler serisinin son filmi olan Avengers Endgame’in hikayesi bittikten sonra, yüzyıllardır dünyada gizlenmiş Celestials isimli uzaylı varlıkların insanlar üzerinde yaptığı deneyler sonucu ortaya çıkan ve süper kahraman güçlerine sahip varlıkların ortaya çıkma hikayesini anlatıyor. Yayınlanan ilk fragmandan gördüğümüz kadarıyla seri olarak yayınlanacak bu süper güçlü varlıkların insanlarla olan ilişkisinin binlerce yıldır nasıl devam ettiğini ve belli tarihlerde yapılan işbirliklerini anlatıyor.

Eternals onlara görevlerini veren Gökseller ya da Celestial olan Arishem tarafından komuta edilir. Ajak ise Arishem ile iletişim kuran tek Eternaldır ve diğer Eternallar ona ve Celestial'e kayıtsız şartsız güvenirler. Ajak ve Arishem'in aralarında yaptığı konuşmalar her ne kadar gereksiz gibi gözüksede, Eternals’ın Deviantları yok ettikten sonra bile binlerce yıldır dünyada olmasını gerektiren büyük bir planları vardır. Film günümüze döndüğünde ise Eternals’ın dünyada farklı yerlere dağıldığını ve tekrar birlik olmadığını görürken, Deviant’ların geri döndüğünü ve Ajak’ın öldürüldüğünü görüyoruz.

Eternals türkçe dublaj izle Ekip yeniden bir araya gelmek için uğraşırken, nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduklarının farkında değillerdir. Bu arada Ajak'ın Arishem ile iletişim kurma yeteneği Sersi'ye geçer ve sonunda kim olduğunu ve neden dünyada olduklarını anlar. Sersi, Arishem'in planının sadece Deviant'ları yok etmek değil, insanlığın teknolojik olarak ilerlemesine ve yeterince nüfus kazanmasına yardımcı olmaktır. Bu sayede Celestial'in doğumu olan Ortaya Çıkış için Dünya yeterli enerjiye kavuşmuştur. Tiamut adlı Celestial, yüzyıllardır dünyadadır ve ortaya çıktığında ise dünya yok olacak ve Tiamut, yeni gezegenler ve yaşamlar yaratmaya devam ederek yaşam ve ölüm döngüsünü sona erdirecek.

Eternals türkçe altyazılı izle Eternals ise yüzyıllardır inandıkları Olympia gezegeninden değil, World Forge'da yaratılmış ve tekrar tekrar farklı gezegenlere gönderildikten sonra hafızaları silinmiştir. Herşeyin yalan olduğu ortaya çıkınca, Eternals hem görevleri hem de Arishem'e olan inançları sarsılır. Gılgamış bir Deviant tarafından öldürüldüğünde Eternals dağılır. Ancak Ikaris, artık Arishem'in yoluna devam etmek istemediğini belirttiğinde Ajak'ı öldürenin kendisi olduğu ortaya çıkar. Daha sonra Ikaris milyarlarca insanın yaşamını bitirme olasılığı için bir Celestial'i durdurma kararı alabileceklerini düşünmeye başlar. Kingo ise Ikaris’le aynı fikirdeyken, diğer Eternals ekibinden birilerine zarar verecek bir savaşa girmeyeceğini söyler.

Eternals full hd izle Sprite ise Ikaris'e katılır ve Celestial'i durdurmanın ve yeniden doğuşunu geciktirmenin bir yolunu bulmaya çalışırlar. Bu plan her ne kadar kafa karıştırıcı olsa da hepsi insanlığı kurtarma konusunda bir araya gelir ve Tiamut'u uyutmaya devam etmek için Druig'in yeteneklerini kullanmaya karar verirler. Eternals full izle filminde çıkan anlaşmazlık ve kavga ile aile, güçlerini birbirlerine zarar vermek için kullanır ve birbirlerine düşman olurlar. Ancak, Ikaris'in inançlarına ve diğer Eternals’a zarar verebilme yeteneğine rağmen, Sersi'yi öldürme konusunda ona olan aşkı daha baskın gelir ve başarısız olur. Sersi daha sonra Tiamut'u öldürmek için ekibi bir araya toplar. Ancak Ikaris, Eternals ile anlaşamaz ve dünyayı terk eder.

Sersi ise Sprite'ı olmak istediği insana dönüştürmek için Tiamut'tan aldığı gücü kullanır ve Thena, Druig ve Makkari, diğer Eternals’ı gerçek görevleri konusunda bilgilendirmek için uzay gemileriyle dünyadan ayrılır. Dünyada kalan tek Eternals ise Phastos ve Kingo olur. Eternals’ın asıl amacı ise insanlığında en büyük ve en eski düşmanı olan The Devants’a karşı güçlerini birleştirmektir. oyuncu kadrosu: Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Salma Hayek gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Eternals

  Senaryo:

  Kaz Firpo, Ryan Firpo, Jack Kirby

  Yorumlar (14)