Bir Silahlı Çatışmada Ölmek 2021 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 248 Görüntülenme

Bir Silahlı Çatışmada Ölmek 2021 izle

Bir Silahlı Çatışmada Ölmek 2021 Türkçe Dublaj Filmi izle Tek Parça Full HD Filmi 1080p ve 720p-izle Bir Silahlı Çatışmada Ölmek, 2021 yapımı bir aksiyon/gerilim filmidir. Filmin başrollerini Alexandra Daddario, Josh Hartnett ve Owen Wilson paylaşmaktadır.

Die in a Gunfight, aile şirketinin geleceği için yapılan bir rekabetin arka planına odaklanıyor. Özgür ruhlu Adam ile kurallara uyan ve düzene karşı olan küçük kardeşi Will, ailesinin işlerini korumak için birbirleriyle çatışır.

Adam, ismini korumak için her türlü riski almaya hazır olan, sevgili kız arkadaşı Juliet ile bir aşk ilişkisi yaşamaktadır. Ancak Juliet’in babası, Adam’ın ailesinin en büyük rakibi olan bir adamdır. Juliet, Adam ile aralarındaki aşkın üstesinden gelmek için çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Adam ve Will, kendilerini birbirlerinin karşısında bulacak ve kendi ailelerinin isimlerini korumak için güçlerini birleştirecekler. Ancak Juliet’in babasının gücünü de kontrol etmek zorundadırlar. Adam ve Will, kendilerine karşı duranların güçlerini yenmek için cesur adımlar atmak zorunda kalacaklar.

Adam ve Will, aralarındaki rekabetin kontrolünü ele almak için bir araya gelirler. Ancak Juliet’in babası, kendilerini kötü niyetli bir plana sürükleyecek olan bir düşman olarak kendilerine karşı çıkar. Adam ve Will, bu güçlerle savaşmak zorunda kalacak ve aralarındaki rekabeti sonunda bir silahla sonuçlanacaktır. Die in a Gunfight, Adam ve Will’in aralarında çıkan aile rekabetini ve kötülüklerle savaşmak için cesur adımlar atmalarını anlatıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Die in a Gunfight

  Yayın Tarihi:

  16 Temmuz 2021

  Senaryo:

  Andrew Barrer, Gabriel Ferrari

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?