Jabaek – Confession 2022 Kore Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 312 Görüntülenme

Jabaek – Confession 2022 Kore Filmi izle

Yönetmen:

Jabaek - Confession 2022 Kore Filmi izle Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD Filmi 720P-izle Tek Parça 4k ve 1080p izle Jabaek, 2022 yılında çekilmesi planlanan bir kore filmidir. Filmin konusu, üniversite öğrencisi olan ve çok zeki bir genç olan Jabaek'in, başından geçenleri anlatmaktadır.

Jabaek'in hayatı, üniversite öğrencisi olarak geçmişe dönük bir arayışa dönüşür. Genç bir araştırmacı olarak, geçmişteki olayları ve olayların arkasındaki sırları çözmeye çalışır. Bu arayış, onu gizemli bir macera ve maceralar arasındaki köprü olmak üzere, hayatının merkezine taşır.

Bu macerası, Jabaek'in çok zorluklarla karşılaşmasıyla sürdürür. Zorlukların arasında, kendisine karşı çok güçlü kötülükleri ve kötülükleri bastıran koruyucuların çarpışması vardır. Ayrıca, Jabaek'in, kötülükleri ortaya çıkarmak için, kendisini ölüm tehlikesiyle karşı karşıya bırakan çok büyük bir güçle çatışması gerekir.

Bu arayış, Jabaek'in, kötülüğün kaynağını keşfetmesine, kötülüğe karşı savaşmasına ve sonunda, kötülüğün önlenmesine yol açacak bir sonuca ulaşmasına yardımcı olur. Bu arayışın sonunda, Jabaek, kötülüğün kaynağını ortaya çıkardığında, gerçek kahraman olacaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Confession

  Yayın Tarihi:

  26 Ekim 2022

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?