Kill Her Goats 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 280 Görüntülenme

Kill Her Goats 2023 izle

Kill Her Goats izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle 2023 yapımı Kill Her Goats, güçlü bir kadın hikayesi anlatan bir dram filmi. Filmin konusu, çocukluğunda travmatik bir geçmiş yaşamış olan ve yaşamının kontrolünü kazanmak için savaşan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Ana karakterimiz, çocukluğunda travmatik bir geçmiş yaşamış ve özgürlüğünü kazanmak için savaşan kadının hikayesini anlatıyor. Genç yaşta, babasının ölümünden sonra ona büyük bir kötülük yapan annesi tarafından üvey yuvasına gönderilmiştir. Çocuğu büyütmek için sorumluluk almak zorunda kalan annesi, kızının özgürlüğünün önündeki her engeli kaldırmak için savaşmıştır.

Filmin konusunu oluşturan temel çatışma, küçük bir köyde yaşayan kadının sahip olduğu kendine özgü özgürlük arayışıyla başlıyor. Köyde kendisine karşı çıkan herkesi yenmek için çok çalışan genç bir kadın, özgürlük arayışına odaklanıyor. Ona karşı duranlar, toplumdaki kurallardan ve önyargılardan kaynaklanan baskılardan dolayı onu durdurmaya çalışıyorlar.

Bütün bu baskılara rağmen, kadın kendini özgürleştirmeye kararlıdır ve kendini engelleri aşarak yenmek için güçlü bir savaş verir. Yakındaki ormanda yaşayan keçileri arkasına alarak, kendisini özgürleştirmeyi başarır. Filmin konusu, kadının kendini özgürleştirme sürecini anlatıyor. Filmin sonunda, kadının kendini özgürleştirme arayışının sonunda ne olacağını ve başarılı olup olmayacağını göreceğiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kill Her Goats

  Yayın Tarihi:

  13 Mart 2023

  Senaryo:

  Steve Wolsh

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?