A Good Person 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 293 Görüntülenme

A Good Person 2023 izle

A Good Person izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle
A Good Person, 2023 yapımı, drama ve komedi türünde bir film. Filmin konusu, karakterimiz olan Richard'ın yaşamının karmaşık bir döneminden geçtiğini göstermektedir. Richard, şehirde yaşayan orta yaşlı bir adamdır. Çalışmak ve ailesini geçindirmek için haftalık bir çalışmayı tercih etmektedir, ancak çalıştığı yerde ayrımcılık ve şiddet görmektedir. Aynı zamanda, kızına bağlılık, eşiyle problemleri çözmek ve işindeki ayrımcılığın üstesinden gelmek için harcadığı zaman, Richard'ın zor zamanlarında bile bir iyilik yapmak için her zaman zaman ayırmak için kararlılığını koruyor.

Ancak, Richard'ın arkadaşları, iş arkadaşları ve ailesi onun iyiliklerini görmekten kaçınırlar. Richard, kötü olduğu düşünülen bazı seçimler yapmak zorunda kalır. Bu arada, Richard, kötü kararlarının ardından, başkalarına her zaman iyi olmak için çabaladığını anlar. Richard, kötü kararlarının sonuçlarının farkına varır ve başkalarının hayatlarını daha iyi hale getirebilecek kararlar almaya başlar.

Film, Richard'ın kötü kararlarının arkasındaki sebepleri araştırmaya çalışmasını ve iyilikler yapmaya devam etmesini göstermektedir. Richard, insanların çoğu zaman kötü olduğu düşüncesine karşı çıkarak, her zaman iyilikleri hatırlamayı ve bunları uygulamaya devam etmeyi vurgulamak için çaba gösterir. Richard, insanların iyiliğe gücünün önemini ve bunu göstermek için nasıl uygulayabileceğini göstermektedir. Richard, insanların iyilik yapmaktan çekinmelerine rağmen, bazen iyilikler yapmaktan çekinmemek için cesaret bulur.

Film, Richard'ın iyi bir insan olmaya çalışmasını, başkalarının hayatlarını iyileştirmeye çalışmasını ve zor zamanlarında bile kötülüklerin üstesinden gelmeyi başarmasını konu almaktadır. Richard, kötülüğün karşısında iyiliğin kalıcı olduğuna inanır ve daha iyi bir gelecek için çalışmaya devam eder. Good Person, Richard'ın kötülüğe karşı mücadele vermesi ve insanların iyilik yapmaya çalışmasının önemini vurgulayan bir film.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Good Person

  Yayın Tarihi:

  24 Mart 2023

  Senaryo:

  Zach Braff

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?