Adaletsiz Türkçe Dublaj izle (Dragged)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 7 Yorum 4,976 Görüntülenme

Adaletsiz Türkçe Dublaj izle (Dragged)

Dragged Across Concrete (Adaletsiz) Filmi Konusu
Bir suçluya uygulanan şiddet ve suç dolu uygulamaların ardından bu yaşananların kamera görüntüleri ortaya çıkmıştır. Görüntülerin ardından görevden uzaklaştırılan iki polisin yaşadıklarını anlatan Adaletsiz filmi, 2019 yılında vizyona girmiştir. Filmin kahramanlarından olan Brett Ridgeman, adalete önem veren ve bu yolda çeşitli zorluklara katlanabilecek bir polistir. Diğer bir karakter olan Anthony ise bu polis memurunun ortağıdır. İkili suçluları yakalamak için peşlerine düşmektedir. Gerektiğinde suçlulara şiddet uygulayan iki polis bir gün kameraya yakalanmıştır.
İkilinin suçluya uyguladıkları şiddet medya tarafından yayınlanınca ikili hakkında soruşturma açılmıştır. Görevden uzaklaştırılmak zorunda kalan polisler büyük bir üzüntü içine girmiştir. Hem işlerinden hem de paralarından olan iki ortak işlerinden tazminat almaya çalışmaktadırlar. Bu olaylardan sonra çeşitli maceralar ile karşılaşacak olan iki ortak kirli bir dünyaya adım atacaktır.
Adaletsiz Filmi Karakterleri
Başarılı bir yapım olan Adaletsiz filminde karakterleri de başarılı oyuncular canlandırmaktadır. Filmde yer alan iki ortak polis karakterlerinin ismi Brett Ridgeman ve Anthon Lurasetti’dir. İki polis adalet yolunda elinden geleni yapan kişilerdir. Ortaklıklarına bağlı olan ve farklı maceralar yaşayacak olan iki polisin yaşadıklarını anlatan film aksiyon severler için oldukça etkili bir filmdir. Filmin diğer karakterleri arasında Melanie, Calvert, Biscuit ve Friedrich isimli karakterler bulunmaktadır. Politik bir film olarak da yorumlanabilecek Adaletsiz, içinde birçok türü barındırmaktadır.
Adaletsiz Filmi Bilgileri
10 Mayıs 2019 tarihinde vizyona giren film birçok kişi tarafından beğeniyle izlenmiştir. Polisiye ve Dram türlerinde olan film, 2 saat 38 dakika sürmektedir. Yönetmen, senarist ve oyunculuk görevlerini başarılı isimlerin üstlendiği film ABD ve Kanada ortak yapımıdır. Polisiye ve aksiyon türündeki filmleri seven sinemaseverler için oldukça güzel bir film olabilecek Adaletsiz filminin IMDB puanı ise 7,0 olarak belirlenmiştir.FİLMDEN İLK SAHNE 720P - FULL 720P - HD 720P - KALİTE


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Adaletsiz

  Senaryo:

  S. Craig Zahler

  Yorumlar (7)