Fırıncının Karısı Filmi Full izle (Fragman)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.1 IMDB Puanı 2,192 Görüntülenme

Fırıncının Karısı Filmi Full izle (Fragman)

Fırıncının Karısı Konusu
2019 yılı yapımlı olan ve komedi türündeki Fırıncının Karısı isimli sinema filmi, Ferdane ve Mustafa isimli çiftinin hayatını konu edinmektedir. Ferdane, eşi Mustafa’nın sürekli olarak sergilediği tuhaf davranışlara zaten alışmıştır Fakat bir süre sonra Mustafa, o kadar tuhaf davranmaya başlar ki, Ferdane artık iyiden iyiye huzursuzlanmaya başlar. Ve bu hareketler sonucunda kocasını takip etmeye karar kılar. Bakalım kocasından şüphelenmekte haklı mıdır?
Mustafa, fırıncılıkla geçimini sürdürmektedir. Çok fazla maço ve eşini kıskanan biri olan Mustafa, sürekli olarak tuhaf davranmaktadır. Fazlasıyla narin olan Ferdana ise, eşinin bu hareketlerine başlarda anlam veremese de zaman içerisinde alışmış ve yadırgamamaktadır. Bu kez de tıpkı önceki tuhaf değişiklikler gibi, Mustafa’nın garip davranışlarını görmezden gelmiştir. Fakat durum hiç de öyle olmayacaktır.
Beklenmeyen Olaylar Silsilesi
Mustafa’nın hareketlerinin sebebini çok fazla merak eden Ferdane, eşinin izini sürmeye karar verir. Fakat bunun için bir de yardımcı olacak birine ihtiyacı vardır. Bu sebeple de kendi kardeşi Ramazan ile Mustafa’nın peşine düşer. Ama durumlar pek de sanıldığı gibi ilerlemeyecektir. Çünkü birkaç isim daha işin içine girecek ve olayların seyrini değiştirecektir. İsmail’in ablasıyla beraber, Hacer ve Vahdi Dede adlı büyücünün de bu takibe girmesiyle, hem Ramazan hem de Ferdane, kendilerini bambaşka bir macera ile iç içe bulurlar.

Fırıncının Karısı ( Fragman )
Yapılan tüm planların seyrinden çıktığı bu komik maceraya eşlik eden seyirciler ise gülmeye doyamayacakları Fırıncının Karısı’nı bitmesini asla istemeyeceklerdir. Mükemmel bir komedi filmi olarak tanımlansa da filmin içeriğinde etkili mesajları da bulabilmek mümkün olacaktır. Aile içerisinde yer alan temel dinamiklere dair bilgi veren Fırıncının Karısı; son derece iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fırıncının Karısı

  Senaryo:

  Murat Onbul

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?