Les Miserables – Sefiller izle 2020 (Türkçe Dublaj)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 47 Yorum 4,856 Görüntülenme

Les Miserables – Sefiller izle 2020 (Türkçe Dublaj)

Sefiller Filmi 2020
Sefiller adı Fransız edebiyatında oldukça önemli bir yere sahip. Kült edebiyat eserleri içerisinde dünya klasiklerinde başı çeken Sefiller, defalarca beyaz perdede yerini aldı. Kitaptan uyarlanan filmleri seyretmeyi seven birçok kişi için ilk sıralarda tercih edilen Sefiller filminde 19. Yüzyıl Fransa’sına yakından bir göz atabilirsiniz.

Fransız Filmi
Kalp kırıklığı, tutku, hayaller ve daha birçoğunu bulacağınız Sefiller filmini kaçırmamalısınız. Özellikle edebiyat dünyasında büyük ses getiren bu eserin filmi de sinema aşığı entelektüel birikimi önemseyen kişiler tarafından çok konuşuluyor. Film eleştirmenlerinin de defalarca incelediği ve ülkemizde Sefiller adıyla çevrilen filmin orijinal adı ise Les Miserables… Ünlü edebiyat klasiğinden filme uyarlanarak beyaz perdeye kazandırılan bu filmin oyuncu kadrosunda da birbirinden başarılı dünya yıldızları rol alıyor.
Film eleştirmenleri tarafından birçok kez konuşulan, hem edebiyat dünyasında hem de sinema sektöründe çeşitli yorumlara maruz kalan, birçok farklı tartışmalara neden olan ve çeşitli ödüllere de layık görülen Sefiller filmi, mutlaka izlemeniz gereken sinema filmleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Les Misérables

  Senaryo:

  Ladj Ly, Giordano Gederlini, Alexis Manenti

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 11 ödül & 23 adaylık.

  Yorumlar (47)