Tankçılar – Tankers Nesokrushimyy (Altyazılı) İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 8 Yorum 4,596 Görüntülenme

Tankçılar – Tankers Nesokrushimyy (Altyazılı) İzle

Tankers - Tankçı Filmi Hakkında
Gerçek Olaylardan Esinlenen Tankers Filmi KV-1 tankçılarının cesurca yaptığı eylemi anlatıyor Kaybedilen bir savaşın başında olan Semyon Konovalov ekibi, Rostov bölgesinin Tarasovskoye taraflarındaki Nizhnemityakin çiftliği yakınlarında 16 düşman tankı, 2 zırhlı araç ve 8 aracı yok etti. Tankçılar Filmini İzlediğinizde Bunun poster kahramanlarının değil, sadece yaşamak isteyen kafadan kırık, neşeli ve çok çeşitli adamların hikayesi olduğunu göreceksiniz.

Doğru zamanda doğru işi yapmayı başardılar ve efsane söylemine layık işler başardılar.Tankların topların tüfeklerin Kanın ve ölümün kolgezdiği savaş arenasında verilen yaşam mücadelesinin derin izleri..Beş askerden oluşan küçük bir tim, zırhlı tanklarıyla, Almanya'da savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölgede kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur. Bir Rus Yapımı olan bu film alanında uzman Konstantin Maksimov yönetmenliğinde çekilmiş olup Andrey Chernyshov, Vladimir Epifantsev, Oleg Fomin, Olga Pogodina gibi kendi alanında usta oyuncular canlandırmıştır.2018 yılında vizyona girmiş olup rus askerlerinin diğer yönünü bizlere göstermektedir.
Tankers - Tankçı Filmi konusu
Semyon Konovalov ekibinin başına gelenler, bir başlarına çaresizce ölümü beklemek zorunda kalmaları onları hayatlarında yaşayamayacakları çeviklik ve adrenalin olarak geri dönüyor. Tek istedikleri hayatta kalmaları yaşamak ve yaşatmak olan rus askerlerinin bu kuşatmadan çıkması ise zor gözüküyordu.Hitlerin gazabına uğrayan ve sadece sayıları 300 kişi kalan askerlerin sayısız ekipman ve mühimmatları yok oldu ancak doğru vakitte doğru hamleleri yapmaları onları başarıya götürdü ve efsane söylemine layık işler başardılar.Tüm Zırhlı birliklerde görev yapanlar gerçekten savaş alanının şovalyeleri, bizlere alışık olmadığımız dünyalara götürüyorlar.Tek amaçları Bölgeyi Nazi birliklerinin elinden kurtarmak olan bu timin nefes kesen başarısına şahit olucaksınız..
FİLMDEN İLK SAHNE 720P - HD 720P - KALİTE


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tankers

  Senaryo:

  Valeriya Baykeeva, Valeriya Baykeeva, Konstantin Maksimov, Konstantin Mayer

  Yorumlar (8)