7. Koğuştaki Mucize Full izle (2019)
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
8.5 IMDB Puanı 8668 Yorum 78,324 Görüntülenme

7. Koğuştaki Mucize Full izle (2019)

7. Koğuştaki Mucize izleme 2019 yerli Full HD Netflix 720p Aras Bulut İynemli BluTV tek parça seyret

Akli dengesi yerinde olmayan bir baba, eşinin çocuğunu doğurması ile vefat etmesi üzerine başlayan bir serüven anlatılıyor. Çocuğu için her şeyi yapan adam, onun değer verdiği, istediği konularda neler yapar siz düşünün. Tüm bu olaylar etrafında şekillenen 7. Koğuştaki Mucize; müthiş bir öyküye sahiptir.
7 yaşında olan kızı ile aynı 'akıl' yaşına sahip olan bir babayı canlandıran Aras Bulut İynemli bu filminde de çok iyi bir oyunculuk çıkarmış diyebiliriz. 7. Koğuştaki Mucize filmini izlerken gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Çukur dizisi ile birlikte büyük çıkış yakalayan başarılı oyuncu film sektörüne de sağlam bir çıkış yapacağa benziyor.

Babanın amacı kızının istediği bir çantayı almaktır. Durumu elvermese de, var gücü ile çalışıyor baba bu çantayı almak için. Kızı ve parası ile o çantacıya giriyor. Fakat sırt çantasının satıldığını gören baba, satın alan çocuğun peşine takılıyor. Ama olaylar onu, kızını, annesini kısaca ailesini düşündüğü şekilde ilerletmiyor. Suçsuzken, en ağır cezada yargılanmanın ne demek olduğunu bilemezken, bu film ile aslında gerçekleri hissediyoruz.
Her ne şekilde yargılanırlarsa, içini bilmediğimiz bir durumları var aslında 7. Koğuştaki insanların… Akli dengesi yerinde olmasa da bir babanın, duvarlarını yıkamazsınız. Bir baba ve kızın hapishanede dahi olsa birlikte uyuyabileceğini ve sonsuzluğunu izletiyor. Ve sonunda da kaybettiğimiz duyguları.
Eğer ki, önünüze tüm sıkıntılara rağmen bakabiliyorsanız ya da deniyorsanız, bu film ile de kendinize güzel sonuçlar yaratacaksınız. Belki düşünceler, belki sonuçlar.

Mucizeler yaşandığı zaman hayat bulur, yaşamak için cesaret gerek. Bu filmde bunun öyküsü, izlemeye değer.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Yedinci Kogustaki Mucize

  Senaryo:

  Özge Efendioglu, Kubilay Tat

  Yorumlar (8.668)