A Good Person 2023 Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 372 Görüntülenme

A Good Person 2023 Filmi izle

A Good Person izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle
A Good Person, doğadan sevgisiyle, toplumsal adaletle ve insanların güçlerinin kullanılmasıyla ile ilgili konulara odaklanan bir belgesel. İnsanların doğal çevreye ve diğer insanlara karşı sorumluluklarını anlamalarının önemini vurgulayan film, insanların çevreye ve topluma katkılarının önemi üzerinde duruyor.

Belgeselde, farklı insanların çevreye ve diğer insanlara karşı nasıl sorumlu tutulabileceği ve sorumlu oldukları şeylerin farkına varabilecekleri gösterilmektedir. İnsanların ne kadar etkili bir biçimde çevreyi koruyabilecekleri, toplumsal adaletin önemini anlamaları ve diğer insanların yaşamlarını etkileyebilecek güçleri nasıl kullanabilecekleri hakkında tartışmalara yer verilmektedir. Filmin konusu, insanların kendilerini korumak ve diğer insanların yaşamlarını etkilemek için gereken sorumluluğu almalarını sağlamak için çabalarını vurgulamaktadır.

A Good Person, insanların doğadan sevgisiyle, toplumsal adaletle ve insanların güçlerinin kullanılmasıyla ile ilgili konulara odaklanmakta ve insanların bunlar hakkında daha fazla bilinçlenmelerini sağlamaya çalışmaktadır. İnsanlara farkındalık ve sorumluluğun önemini anlamalarını ve bunları gerçekleştirmelerini sağlamak için çabalayan bir belgesel olan A Good Person, izleyicileri konuya daha yakından bakmaya çağırıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Good Person

  Yayın Tarihi:

  24 Mart 2023

  Senaryo:

  Zach Braff

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?