Acı Tatlı Ekşi Canlı İzle ( Show Tv )
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (3)
6.9 IMDB Puanı 1042 Yorum 73,523 Görüntülenme

Acı Tatlı Ekşi Canlı İzle ( Show Tv )

acı tatlı ekşi izle,Bugun show tv de canlı yayınlanacak olan film oldukça sinemada ve internette izlenmişti. Herkesi tv başına getiren yerli komedi film sizlerle.
Acı Tatlı Ekşi Hemen izle

Ülkemiz sinemasına Güney Kore sinemasından uyarlanan yapımlar arasındadır. Yapımda Murat ve Duygu ana karakterleri bulunmaktadır. İkili çocuklarından itibaren birbirleri ile tanışmaktadır. Üstelik bu tanışıklık çocukluk aşkını da beraberinde getirmektedir. Tek hayalleri evlenmek olan ikili bunun için büyük bir istek de duymaktadır. Ancak üniversite mezuniyetinin hemen arkasından evlilik teklifinde bulunan Murat, ret cevabı alacaktır. Duygu henüz hazır olmadığı ve değişik hayalleri olduğu gerekçesi ile bu teklifi geri çevirecektir. Kendi yollarına giden genç âşıklar, beş sene sonra bekârlarsa evlenmek üzere anlaşma da yapmışlardır. Ancak kader, Duygu için oldukça farklı sürprizler hazırlamaktadır.

Acı Tatlı Ekşi Hangi Kanalda
Film bugun show tw de yayındandı.Başroller Özge Özpirinçci ve Buğra Gürsoy tarafından paylaşılmaktadır. Yapımda Füsun Demirel gibi usta isimlerden Yusuf Akgün gibi tanınan oyunculara kadar farklı yıldızlar yer almaktadır. Andaç Haznedaroğlu ise Acı Tatlı Ekşi yönetmenliğini yapmaktadır. Filmin Güney Kore sinemasından ülkemize senaryo olarak uyarlanması da Buğra Gülsoy tarafından gerçekleştirilmiştir. Toygar Işıklı ise yapımın müziklerine imza atmıştır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Acı Tatlı Ekşi

  Senaryo:

  Buğra Gülsoy

  Yorumlar (1.042)