Aile Arasında 2017 Full izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.8 IMDB Puanı 2274 Yorum 78,460 Görüntülenme

Aile Arasında 2017 Full izle

Aile Arasında izle,filmini full hd olarak 720p izle sitemizden izleyebilirsiniz. Tek parça izle, hd izle, full izle. Yerli filmleri sitemiz üzerinden hd olarak izleyin. 21 senelik ilişkileri aynı gün bitecek olan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz oldukça komik bir şekilde tanışacaklardır. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı olan erkek arkadaşı ile evlenmeye karar verdiğinde her şeyden korkmakta olan Fikret, kendini bir anda hayatının en büyük rolünü oynarken bulacaktır. Aile arasında olması planlanmakta olan bu nikah, damadın ailesinin ısrarları ile büyüdükçe büyüyecektir. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aile ile anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir? hep beraber izleyip göreceğiz. İyi seyirler dileriz.

Aile Arasında Film Konusu
Fikret ve Solmaz isimli bambaşka iki karakterin çevresinde geçen film, 2017 yılı yapımlıdır. Komedi türünde olan Aile Arasında, izlenme rekorları kıracak eğlenceli bir senaryo ile seyirci karşısına geçmiştir. Fikret, tam bir aile babasıdır fakat hiç beklemediği bir anda, çok basit bir şey söylermiş gibi eşinin 21 senelik ilişkisine son vermek istediğini öğrenir. Bu duruma oldukça üzülmüş ve bir çıkar yol arayışına da girme konusunda da araştırmalar yapmaktadır. Aile arasında filmi yayınlandığı yıl itibariyle geniş bir şekilde ses getirmeyi başarmış olan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.
Solmaz ise, sahnede çalışan bir müzikhol vokalisti görevindedir. Fakat Fikret ile aynı gün o da sevgilisi Neco tarafından terk edilmenin ciddi üzüntüsünü yaşar. Bir şekilde yolları birleşen Fikret ve Solmaz için artık her şey çok farklı olacaktır. Birbirlerine kendilerini açan karakterler, birbirlerinin yaralarını da sarma girişimine girer ve başlangıçta çok yakın iki dost olur. Bir yandan ise Solmaz’ın kızı Zeynep’in evlilik teklifi aldığı ve evlenmeye karar verdiği gerçeği vardır.
Niyet Aile Arasında Yaşanan İse Koca Adana
Fakat bir sorun vardır çünkü Zeynep’in sevgilisi, Adana’nın ileri gelen ailelerden birisinin oğludur ve Zeynep’ine babasının da bir komiser polis olduğunu bilmektedirler. Bu durumda tek bir çare vardır, Zeynep’in baba rolünü Fikret üstlenmelidir. Fikret ile Solmaz’ın “Aile Arasında” olarak düşündükleri bu düğün, beklenilenden çok daha büyük çaplı olunca da iş çığrından çıkar bir hale gelir.
Aile arasında olacağı düşünülen düğün için Solmaz ve Fikret’in Adana’ya gelmeleri için ise her şey çoktan hazırlanmıştır ve neredeyse herkesin geldiği bir eğlenceye dönüşecektir. Düğün arifesinde Adana’da ise olaylar silsilesi kaçınılmaz bir gerçek olacaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Aile Arasinda

  Senaryo:

  Gülse Birsel

  Yorumlar (2.274)