Akıllı Balık -Shark School Filmi izle (Anime)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 Yorum 3,408 Görüntülenme

Akıllı Balık -Shark School Filmi izle (Anime)

Akıllı Balık Shark School
Animasyon kategorisinde bir film olan Akıllı Balık Shark School ile çocuklarınız ile çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Deniz’in altında hayat nasıldır? Balıklar her gün neler yapmaktadır? Balıklarda çocuklar gibi okula gitmektedir. Okulda her gün faydalı bilgiler öğrenerek yuvalarına geri dönmektedir. Filmde en dikkat çeken nokta ise balıkların okulları çok sevmesidir.
Filmde okula gitmekten büyük mutluluk duyan iki balığın maceraları perdeye yansımaktadır. Peki, balık okulunda her gün neler öğretilmektedir? Okula gitmeyi çok sevmelerinin altında çok fazla neden bulunmaktadır. Sadece bir animasyon filmi değildir. Çocuklar içinde aynı zamanda eğlenirken eğitici bir yönü de bulunmaktadır. Denizin içinde keşfedilecek bir dünya var ve Akıllı Balık’ta çocukları beyazperde üzerinde mümkün kılmaktadır.
Vizyona Ne Zaman Girecek?
Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan animasyon filminin süresi bir saattir. Aileniz ile çok güzel vakit geçirirken çocuğunuza okul sevgisini de kazandırabilirsiniz. Yönetmen koltuğunda June Taylor oturmaktadır. Film, 14 Şubat 2020’de vizyona girecek. Sevgililer Günü’nde sevginizin en güzel meyvesi çocuğunuz ile unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz.
Anime izleyecileri Buraya
Akıllı Balık Shark School, bir animasyon filmi olsa da komedi kategorisinde de düşünülebilir. Eğlenceli sahneleri ile çocuklar gülmenin tadına varacak ve aslında eğlenirken çok şey de öğrenmiş olacaklar. Deniz dünyası inanılmaz muhteşem bir yerdir ve çocuklarınız da bu tür filmler ile daha yakından tanıma fırsatına sahip olacaklardır. 14 Şubat’ta koltuklarda yerinizi alarak aklınızdaki bütün soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
FİLMDEN İLK SAHNE 720P - HD 720P - KALİTE


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Shark School

  Senaryo:

  Amanda Knight

  Yorumlar (8)