Bir Kez Daha – One More Time Netflix izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 591 Görüntülenme

Bir Kez Daha – One More Time Netflix izle

Bir Kez Daha - One More Time Netflix izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle

One More Time adıyla 2023 yapımı Netflix filmi, kahramanımız olan Robert'in yeni bir aşk arayışını konu alıyor. Robert, 35 yaşında bir müzisyen ve eski bir şöhret olan James'in oğlu. Ömrünün büyük bölümünü babasının kimliğinin gölgesinde geçirmiştir. Ancak Robert, kendi hayatını kurmak için fırsatlar aramaya karar verir.

Öncelikle, Robert, babasının şöhretinden kurtulmaya çalışır ve kendi hayatının kontrolünü eline almaya çalışır. Robert, babasının arkasında kalmaktan kurtulmak için New York’a taşınır ve kendi müzik kariyerini kurmaya çalışır. Yeni yerinde, Robert, kendisine uygun olan ve kendini ifade edebileceği bir ilişki arar. Aynı zamanda, Robert, babasıyla arasındaki farklılıkların sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalır.

Robert, kendini ifade etmek için müzik ile barışmak zorunda kalır ve bu süreçte, kendisini yeni insanlarla tanışma ve yeni bir ilişki arama konusunda yüzleşmek zorunda kalır. Robert, müzik aracılığıyla kendini arama ve kendi sesini arama sürecinde, kendi hayatının kontrolünü geri almak için mücadele eder. Robert, kendi hayatını kontrol etme yolunda, yepyeni bir aşk arayışına başlar. Robert, yeni bir aşk arayışı süresince, kendisini anlamaya ve kendisine uygun olan kişiyle ilişki kurmaya başlar. Robert, bu süreçte, kendi hayatının kontrolünü eline almak için çabalar.

One More Time, 2023 yapımı Netflix filmi, Robert'in hayatının kontrolünü geri alma ve yeni bir aşk arayışının konu alındığı bir romantik dram filmi. Robert, kendi müzik kariyerini kurma ve kendi hayatının kontrolünü geri alma çabası içerisinde, kendini ifade etmeyi ve yeni bir aşk arayışına başlamayı arar. Film, Robert'in arayışını ve arayışı sırasında öğrendiklerini izleyicilere sunmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  One More Time

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Sofie Forsman, Tove Forsman, Mikael Ljung

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?