Bir Zamanlar Anadolu’da izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7,1 IMDB Puanı 11 Yorum 16,350 Görüntülenme

Bir Zamanlar Anadolu’da izle

Bir zamanlar Anadolu'da Filmi Konusu
Son zamanlarda dünyaya açılan ülkemizin en büyük film yönetmenlerinde birisi olan Nuri Bilge Ceylanın yönettiği film Anton Çehov'un The Examining Magistrate isimli kısa hikayesinden esinlenerek senaryoya dökülmüştür.Taşrada geçen bir cinayetin hikayesine odaklanan filmde bir doktor ile bir savcının 12 saat süren gergin görüşmesini konu alan film izleyen herkesi büyülüyor.


Bir zamanlar Anadolu'da izle - Yolların tek düze olduğu, insana yeni birşeyin sunulmadığı bu küçük kasabada monoton yaşama alışmış ve suratı asık insanlardan başka birşey yoktur.Bu sene Cannes'da Altın Palmiye için yarışan film, Nuri Bilge Ceylan'a Uzak ve Üç Maymun zaferlerinden sonra Cannes'da Büyük Jüri Ödülü'nü de kazandırdı.
Bir zamanlar Anadolu'da Hakkında Genel Bilgilendirme
Başrolünde Yılmaz Erdoğanın oynadığı Nuri bilge Ceylan yönetmenliğinde çekilen 2017 yapımı usta eserin oyuncu kadrosuna baktığımızda Ahmet Mümtaz Taylan ,Ercan Kesal, Fırat Tanış Fırat Tanış, Muhammet Uzuner, Murat Kılıç Murat Kılıç, Taner Birsel Taner Birsel, Ufuk Karali Ufuk Karali, Yılmaz Erdoğan, Nuri Bilge Ceylan gibi yıldız isimleri görmekteyiz .. 720-pizleme.com Hepinize keyifli seyirli diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Once Upon a Time In Anatolia

    Yorumlar (11)