Biz Böyleyiz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 7 Yorum 138,305 Görüntülenme

Biz Böyleyiz izle

Biz Böyleyiz izleme Arkadaşlarınızla beraber izleyebileceğiniz bir film arıyorsanız tam yerine geldiniz! Hayatın cilvesiyle her biri bir yana dağılan arkadaş grubunun, yıllar sonra yeniden buluşması ve sonrasında yaşananlar sizi çok eğlendirecek!

Biz Böyleyiz Konusu
Bir grup arkadaş, ilkokul ve lise yıllarını birlikte geçirirler. Yedikleri içtikleri ayrı gitmez, can ciğer kuzu sarmadırlar. Fakat hayat bu işte, yetişkin olduktan sonra her biri ayrı bir yol tutar kendine. Bu samimi arkadaşların arasına kara kedi girer anlayacağınız. Onları bir araya getirecek şey ise; aldıkları acı bir haber olacaktır. Kendilerini büyüten Nezihe ablalarının Biz Böyleyiz izleme hastalandığını öğrendiklerinde hepsi işini gücünü bırakıp toplanır ve İzmir’e Nezihe’yi ziyarete giderler. Eski arkadaşların buluşması birbirinden renkli görüntülere sahne olacaktır. Tabii bu süreçte eski defterler de bir bir açılacaktır. Yıllarca biriktirdikleri anılar, acılar; ne varsa birbirleriyle paylaşacaklar, herkes eteğindeki taşları dökecektir. Geçmişin üstünden geçmeden olmaz anlayışıyla eski arkadaşlar, yıllar önce yaşadıklarını da tekrar masaya yatıracak, birbirleriyle derin bir hesaplaşma içine gireceklerdir.

Biz Böyleyiz Oyuncuları
Filmin yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlenmiştir. Oyuncular arasında da Engin Öztürk, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu gibi popüler isimler vardır. Filmin senarist kadrosunda da yer alan Berrak Tüzinataç, senaryo yazım işini Caner Özyurtlu ve Malikşah Altundaş ile gerçekleştirmiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Biz Böyleyiz

  Senaryo:

  Meliksah Altuntas, Berrak Tüzünataç, Caner Özyurtlu

  Yorumlar (7)