Boğa Boğa – Chokehold Netflix izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 597 Görüntülenme

Boğa Boğa – Chokehold Netflix izle

Boğa Boğa - Chokehold Netflix izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle

Netflix'in 2023 yapımı Chokehold filmi, kültürlerarası bir Amerikan hikayesini gözler önüne seriyor. Filmin başrolünde oynayan ve oynayan bir aktrist olan Kivanç Tatlitug, siyah bir aile babası olan Douglas Williams'ı canlandırıyor. Douglas, çocukluğundan beri tüm hayatını, çalışmaya adamış ve üç çocuğuna daha iyi bir yaşam temin etmek için çabalayan bir babadır. Bütün bunların yanı sıra, bir anda karşılaştığı ve güçlü bir toplumsal baskı olan sistemlerinin sıkıntılarından dolayı da tüm gücüne rağmen, Douglas'ın karşı koymakta zorlandığını görüyoruz.

Film, Douglas'ın ve ailesinin üçüncü kuşağın üstesinden gelmeye çalıştıkları sosyo-ekonomik, politik, kültürel, ruhsal ve fiziksel sıkıntılarının bir göstergesi olarak çoğu zaman sıkışmışlık duygusuna kapılıyor. Douglas, çalışmak için harcadığı tüm enerjisini, çocuklarının geleceğini güvence altına almak için çabalarken, aynı zamanda kültürlerarası baskılarla da mücadele etmek zorunda kalıyor. Douglas, kendi hayatının üzerindeki baskıyı aşmanın yollarını ararken, ailesinin ve toplumunun daha iyi bir gelecek için umutsuzlukla mücadele ettiği sistemleri de aşması gerekiyor.

Chokehold, Douglas'ın, sıkışmışlık duygusundan kurtulmak için, yaşadıkları toplumsal baskıların üstesinden gelmeye çalışmasının derinlikli bir hikayesidir. Güçlü bir sesle, toplumsal cinsiyet eşitsizlikleri, kültürlerarası adaletsizlikler ve sıkışmışlık duygusu üzerine konuşan bir film olarak, Chokehold, izleyicilere, ülkemizdeki toplumsal baskıların üstesinden gelme konusunda aydınlatıcı bir deneyim sunuyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chokehold

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Hakan Gunday

  Yorumlar (1)