Bücür Full izle ( Jet Film )
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (11)
5.9 IMDB Puanı 430 Yorum 88,434 Görüntülenme

Bücür Full izle ( Jet Film )

bücür izle, filmi jet hızında full izleyerek yorumlarda bulunabilirsiniz.Çocuklara yönelik film oldukça ilgi gördü konusuna göz atınız.
Bücür Yerli Komedi

Umut, oldukça zeki olan bir çocuktur. Zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar önünde geçiren annesi ile hiç tanışmamıştır. Bücür filmi de Umut’un annesini bulmak konusunda net bir karar almasından sonra başlamaktadır. Umut, bu uğurda oldukça eğlenceli ve komik bir maceraya atılacaktır. Öncesinde planlarını yapan çocuk bu alanda internetten büyük yardım alacaktır. Annesinin İstanbul’da olduğunu öğrenen Umut, yolculuğuna başlayacaktır. Üstelik yolculuğu sırasında yeni arkadaşlıklar edinen çocuk, başını belaya sokmaktan da geri kalmayacaktır. Fakat Umut, başına açılan belalara karşın annesi ile tanışmak konusundaki ısrarından ve istediğinden vazgeçmeyecektir.

Çocuklar Bu Filmi Çok Sevdi

Aile ve komedi türünde olan Bücür filminin yönetmen koltuğundaki isim Umut Kırca’dır. Yapımda annesi ile tanışmak için türlü belalara giren küçük çocuk Umut, gelecek vaat eden oyuncu Berat Efe Parlar tarafından canlandırılmıştır. Komedi türünün en iyi oyuncularını bünyesinde bulunduran filmde Durul Bazan, Seren Şirince, Taner Barlas ve Hamdi Kahraman gibi isimler dikkat çekmektedir. Bücür filminin senaryosu ise Ömer Pınar ve Yaşar Arak tarafından yazılmıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bücür

  Senaryo:

  Yaşar Arak

  Resimler

  "Bücür Full izle ( Jet Film )" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (430)