Ölümcül Sular – Crawl izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 7 Yorum 2,110 Görüntülenme

Ölümcül Sular – Crawl izle (2019)

Crawl Filmi İçeriği
Korku severler için 2019 yılı Temmuz ayında çıkan Crawl (Ölümcül Sular) izlenmesi gereken yapımlardandır. The Possession, Poltergeist, Don’t Breathe gibi filmlere imza atmış ünlü yönetmen bu sefer de Crawl için yönetmenlik koltuğuna geçmiş ve bir buçuk saatlik yüksek gerilimli bir korku filmi yapmışlardır. Gişelerde de bekleneni karşılayan Crawl, kendi kategorisinde yüksek hasılat elde etmeyi başarmıştır.
Crawl Filmi Konusu
Ölümcül Sular, Florida’da 5. Kategoriden bir kasırganın şehri vurmasını konu alır. Haley Keller yetkililerin uyarılarına rağmen bölgeyi terk etmeyen bölge halkından biridir. Kasırga başladığı vakit yaralanan ve kaybolan babasını aramak için botuna gider. Bir yandan kasırga ve selle mücadele ederken diğer yandan babasını arayan Keller sonunda babası ve köpeğini bulur.
Babası ve köpeğini kurtarmaya çalışırken, hep birlikte kendilerini sular içinde kalmış bir evde bulurlar. Hapsoldukları bu evden kurtulmaya çalışırken asıl tehlikenin kasırga ve sel olmadığını farkederler. Bu sel sularının içinde Florida’nın korkulu avcıları timsah sürüsü dolaşmaktadır. Bu korkunç yaratıklara karşı baba kız kendilerini korumak için ölüm kalım savaşı vereceklerdir.
Crawl Filmi Nasıl Bir Film
Piyasada, bazı yaratıkların insanları öldürdüğü ve hayatta kalanlarından bu yaratıklardan kaçmalarını konu alan birçok korku, gerilim filmi olduğundan Crawl filmi de ilk başta o izlenim uyandırıyor. Fakat usta yönetmenleri ile bu klişelerden çok uzak korku ve gerilim dolu bir film sunuyor. Korku ve gerilimin yanı sıra dramda mevcuttur.

Ölümcül Sular Türkçe Dublaj Yayınlandı mı ? ( Ne Demek )
Haley Kelley, anne ve babasının boşanmasını kabullenememiş ve yavaş yavaş aile bağlarını kopartmaya başlamıştır. Fakat babası ile hapsolduğu evde yaşam kalım mücadelesi vermek, baba kız ilişkisini de etkileyecektir. Filmde, diğer korku filmlerinden alışık olunan çok fazla kanlı sahne bulunmamaktadır. IMDB’den 6.9 alan film, 2019 yılında vizyona girecek korku filmleri içinde en iyisidir.  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Ölümcül Sular

    Yorumlar (7)