Dark Waters – Karanlık Sular Türkçe Dublaj izle (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 3,125 Görüntülenme

Dark Waters – Karanlık Sular Türkçe Dublaj izle (2019)

Karanlık Sular - Dark Waters 2019 türkçe dublaj ve altyazılı izleme
Gerçek olaylardan esinlenerek oluşturulan kurguda zehirlenen hayvanların durumu araştıran bir avukat bulunmaktadır. Küresel şirketlerin sermayelerinin artırmak için her yolu denediği bir yer halline gelen dünyada insan sağlığı onlar için anlam ifade etmemektedir. Dark Waters’ta dünyanın en önde gelen firmalarının yapmış olduğu illegal işleri ve bunları nasıl ortadan kaldırdığı işlenmektedir.
Dark Waters’ın konusuna gelecek olursak başarılı avukat Robert Bilott küçük bir kasabada meydana gelen ölümleri araştırmaktadır. Robert Bilott’ın araştırmalarının sonucu hep aynı şirkete çıkmaktadır. Sebebi açıklanmayan ölümlerin hep aynı şirketle bağlantısı bulunmaktadır. Bu durumdan şüphelenerek üstüne giden Robert Bilott araştırmalarını derinleştirmektedir. Bu araştırmalar sonucunda dünyaca ünlü sağlık firması hakkında çok ilginç bilgilere ulaşır.
Araştırmanın derinleşmesinden rahatsız olan firma avukat Robert Bilott’ın öğrendiklerini kamuoyu ile paylaşmaması için girişimlerde bulunmaktadır. Süreç sıkıntılı bir noktaya gelmiştir. Başarılı avukat kariyerini, geleceğini ve ailesini riske attığı bu davada başaralı olabilecek midir? Gerçekler ortaya çıkarılacak mıdır? Sebebi açıklanmayan ölümlerin arkasındaki güç deşifre edilecek midir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dark Waters

  Senaryo:

  Mario Correa

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?