Dasara 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.5 IMDB Puanı 491 Görüntülenme

Dasara 2023 izle

Dasara izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle 2023 yılında çekilmeye başlanması beklenen Dasara, sosyal bir dram olarak karşımıza çıkıyor. Filmin özeti, genç bir adam olan Chiranjeevi'nin çabalarının hikayesi. Chiranjeevi, kötü şartlarda yaşayan ve küçük bir köyde büyüyen müreffeh bir ailenin çocuğu. Ancak, ailesi, ihtiyaçlarını karşılamaya yetmeyen alçakgönüllü bir işte çalışıyor. Chiranjeevi, ailesinin çabalarının lüks hayatına sahip olmayı hayal etmektedir. Ancak, ailesinin zor zamanlarına rağmen, Chiranjeevi'nin hayallerini gerçekleştirmek için çok çaba harcarken, ailesinin yoksulluğu ve borçlarıyla başa çıkması gerekmektedir.

Film, Chiranjeevi'nin çabalarının gösterdiği dönüşümü izleyen bir hikayedir. Chiranjeevi, kendisine yeni bir hayat ve kariyer olanaklarını ararken, eğitim, aile çabaları ve zorluklarla başa çıkma becerileri geliştiriyor. İş yaşamında başarıyı yakalamak için çok çaba harcarken, Chiranjeevi zorluklarla başa çıkıyor ve başarılı oluyor. Ailesiyle olan ilişkisi de iyileşmeye başlıyor. Chiranjeevi, ailesini kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor ve borçlarını ödeyerek onlara yardım etmeye çalışıyor.

Dasara, Chiranjeevi'nin çabalarının sonucunda, ailesinin yoksulluğu ve borçlarını ödemesinin ardından müreffeh bir hayata kavuşabilmesini anlatan çok güzel bir hikayedir. Film, çevresine yardım etmeye çalışan, zorluklarla başa çıkan ve başarıya ulaşmak için çabalayan kişinin hikayesini anlatıyor. Chiranjeevi'nin çabalarının karşılığında, ailesinin yoksulluğunu aşarak müreffeh bir hayata ulaşmasını izleyeceğiz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dasara

  Yayın Tarihi:

  30 Mart 2023

  Senaryo:

  Srikanth Odhela

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?