Deliha 2 izle Yerli Komedi (2018)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 254 Yorum 68,260 Görüntülenme

Deliha 2 izle Yerli Komedi (2018)

deliha 2 izle,filmin ikinci seriside kesintisiz devam ediyor. Komedinin dibine vuran yerli komed filmi,full hd 720pizleme de.
Deliha’yla Macera
Deliha son dönemlerin en dikkat çeken komedisi olarak yerini almış durumda. Fragmanının yayınlandığı tarihten beri merakla beklenmeye başlanmıştır. Film kadar başarılı oyuncu kadrosu da merak edilmiştir. Film 2 seriden oluşmuştur. Deliha’nın çekimi İstanbul, İzmir’in Şirince ve Selçuklu beldelerinde yapılmıştır. Deliha 2 ise Köyceğiz’e bağlı Döğüşbelen köyündeki bir çiftlikte çekilmiştir.
Deliha Filmleri
Adı aslında Zeliha olan saf temiz kalpli aynı zamanda bir o kadar da deli bir karakterdir.
Zeliha bir gün arkadaş grubuyla fal baktırmaya gider ve burada hayatının aşkıyla karşılaşacağını öğrenir. O andan itibaren tamamen bunun üzerine kurulu bir hayat yaşamaya başlar. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı açılır. Fotoğrafçı dükkanında ise 2 kardeş çalışmaktadır. Yaptığı totemlerle mahallelinin diline düşen Deliha 10 saniye de merdivenleri inerse hayatının aşkını bulacağına inanır. Deliha kardeşlerden birine âşık olur. Sonrasında ise olaylar gelişmeye başlar.

Deliha fırtınası 2. filmiyle devam etmektedir. Film çıktığı günden itibaren 19 hafta vizyonda kalmıştır. 2 milyondan fazla hasılat yapan film gişe rekortmeni olmayı başarmıştır. Deli, başına sürekli bir bela açan Deliha karakteri artık kariyer hayalleri peşinde koşmaya başlamıştır. Aşçı olmanın hayaliyle bir restoranda çalışmaya başlar. Deliha 2 filminde Deliha’nın istediği hayata kavuşup kavuşamayacağı merak konusudur. Kavuşacak mı yoksa kalp kırıklıkları devam mı edecek görmek için bu muhteşem komedi filmini kaçırmamalısınız.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Deliha 2

    Yorumlar (254)