Dooradarshana 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
358 Görüntülenme

Dooradarshana 2023 izle

()
Dooradarshana izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Dooradarshana, 2023 yapımı bir Bollywood filmidir. Film, ülkenin güneyindeki bir köyde geçmektedir. Köyde yaşayan insanlar, işlerinin büyük bir kısmını hayvancılık ve tarımla kazanıyorlar.

Merkezi hükümetin, köyün insanlarının yaşam standartlarını geliştirmek için çeşitli yardımlarının olmaması, köyün yaşamını zorlaştırıyor.

Filmin baş karakteri olan Bheema, köyün en önemli insanı olarak görev alır. Köyün insanlarının haklarını korumak ve yaşam standartlarını arttırmak için elinden geleni yapar.

Bir gün, köyün çocuklarına eğitim veren bir televizyon istasyonu kurma fikri Bheema'ya gelir. Bheema, bu fikri gerçekleştirmek için tüm köyün desteğini alır.

Köyde, köylülerin televizyon izlemesi için özel bir istasyon kurulur. İstasyonun kurulmasıyla, köyün insanlarının yaşamında büyük değişiklikler olur.

Köyün insanları, istasyon sayesinde eğitim alır ve gelişmiş teknolojileri kullanmaya başlarlar. Bheema, köyün insanlarının yaşamının her alanında iyileşmesinde büyük rol oynar.

Film, Bheema'nın köyünün insanlarının yaşamını geliştirmek için verdiği mücadeleyi konu almaktadır. Dooradarshana, köyün insanlarına güç veren, köyün yaşamını kökten değiştiren bir Bollywood filmidir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?