Eşkıya filmi izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
8.3 IMDB Puanı 3 Yorum 12,653 Görüntülenme

Eşkıya filmi izle

Eşkıya Konusu
Seneler önce sevdiği uğruna bir adamı öldüren Rahmetli Şener Şen'in canlandırdığı Baran .Dağlara sığınıp büyük bir eşkiya olmuştur. Jandarma Genel Komutan'lığına gelen bir ihbar sonucu yakalanan eşkiya müebbete tabi tutulurken 35 yıllık hapisten sonra affa uğramış ve sevdiği kadının peşine köyünün yollarına düşmüştür.Ancak Baran köyüne döndüğünde karşısına bir avuş harabe ev kalıntılarından başka hiçbirşey çıkmaz.Etrafta ne olduğunu anlamaya çalışan baran köyün delisinden baraj yapılma sebebi ile köyün istimlak edildiğini öğrenir.

Eşkıya izle Eşkıya - Sevidiği Kadın Keje ise eski bir dostu ile İstanbula gitmiştir.Tren biletini alarak istanbul yoluna düşen Baran'ın elinde ne para ne de başka hiçbir bilgi yoktur.Trende karşılaştığı uyuşturucu taşıdığı için çantaları değiştiren Cumaali ise hiçkimsesinin olmadığı yol iz bilmediği İstanbul'da ona En büyük Yoldaş Olmuştur.Uyuşturucu işinde kademe kademe ilerleyen ve büyük paralar kazanmaya başlayan Cumaali sevgilisinin gerçek sevgilisi tarafından dolandırıldığını ve aldatıldığını öğrendiğinde ilk cinayetini işlemiştir.
İstanbulun hiç te masum olmadığı bu yıllarda karşısına çıkan herkese güvenerek dünyanın daha tekinsiz bir yer olduğunu öğrenmek istemeyen Baran'ın işi zordur.Bir gün televizyonda İşadamı olarak Berfo'yu görür Berfo Kejeyi kaçıran eski silah arkadaşıdır ve aradığım adamı buldum diyerek sevinmeye başlar.Cumaaliden yardım alarak Kendisini yıllar önce İhbar edip İstanbula taşınan ve orda büyük bir mafya ve işadamı olan eski dostu Berfo'nun villasının adresine giderler.Bakalım Bütün bu çabaları ilk aşkı Keje'ye kavuşmasına yardım edecek mi ?
Eşkıya Hakkında Genel Bilgilendirme
Eşkıya full izle Yavuz Turgul Yönetmenliğinde çekilen Türkiye'nin sinema tarihinde bir dönüm noktası olarak isimlendirilmiş 1996 Yapımı Drama filminin oyuncu kadrosunda Şener Şen, Uğur Yücel, Şermin Hürmeriç ve Yeşim Salkım gibi eski usta isimler bulunuyor. 720-pizleme.com Keyifli seyirler diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)