Evil Dead Rise – Kötü Ruh Uyanış 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 522 Görüntülenme

Evil Dead Rise – Kötü Ruh Uyanış 2023 izle

Evil Dead Rise - Kötü Ruh Uyanış izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle 2023 yapımı Evil Dead Rise filminin konusu, geçmişte ortaya çıkmış fakat büyük bir gizem olarak kalan antik bir tapınakta yer alan kötü bir güce odaklanmaktadır. Filmin kahramanı Ashley Williams, ölümcül bir tesadüf sonucu tapınağa gider. İçeride kötü bir gücün varlığını hisseder ve onu önlemek için güçlerini birleştirmek zorundadır.

Ashley, tapınakta yakın arkadaşları ve ailesiyle birlikte kalarak, baskının özgürlük, sevgi ve aşkın gücüyle karşılaştırılmasını sağlayacak kararlar vermeye çalışır. Ancak, tapınakta bulunan kötü güç onların üzerine gelir ve Ashley düşmanlarına karşı savaşmak zorunda kalır.

Savaş sırasında, Ashley'nin gizli güçleri ve tüm kötülükleri önlemek için kullanacağı efsaneler ortaya çıkar. Ashley, tapınağın karanlık güçleriyle baş etmek için yardım arar ve kendisine büyük bir güce sahip olan ve ölümlü dünyaya gönderilmiş olan bir kahramana yardım ister.

Filmin sonunda, Ashley'nin bağlı olduğu güçleri ve kötülükleri önleyebilmek için kullanacağı planları ortaya çıkar. Bu planlarını uygulayarak, ölümcül bir kötülük karşısında kahramanca mücadele ederek, dünyayı ve insanları kötülükten kurtarmayı başarır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Evil Dead Rise

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Lee Cronin, Sam Raimi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?