Facia Üçlü Full izle (Tek Parça)
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
4.1 IMDB Puanı 1 Yorum 28,472 Görüntülenme

Facia Üçlü Full izle (Tek Parça)

Komedi filmi Facia üçlü adanalı fenomen gençlerin kısa videolardan sonra gerçekleştirleri ilk profesyonel yapım olma özelliğini taşıyor.
Facia Üçlü Filmi Konusu
Çalışmayı pek sevmeyen kolay yoldan bir vurgun yapmayı hayal eden emre oldukça genç yaşta olmasına rağmen büyükbabasının mirasını kendi üzerine alabilrmenin yollarını düşünmeye başlamıştır.Emre'nin başına gelen bazı talihsiz olaylar nedeni ile bir arkadaşı ile birlikte dedesiyle yaşamaya başlamıştır. Artık kafasında kurduğu bu operasyona arkadaşını ortak etmek zorundadır

Facia Üçlü izle - İki ortak yavaş yavaş birlikte yaşadıkları ihtiyardan tarlaları almaya başlar.Amaçları çeşitli yollarla tarlaların başına gelmek olan bu genç köyde gördüğü bir güzele vurulması ile aklındaki bütün planlar değişir.Adeta köye geliş amacını unutan Emre kızı tavlamak için her yolu denemeye razıdır ama bu o kadar kolay olmayacak.
Facia Üçlü Hakkında Genel Bilgilendirme
Facia Üçlü full izle Ramazan Özer Yönetmenliğinde çekilen 2018 Yapımı Komedi filmi Facia üçlü adanalı fenomen gençlerin kısa videolardan sonra gerçekleştirleri ilk profesyonel yapım olma özelliğini taşıyor. Oyuncu kadrosuna baktığımızda Dilber Ay, Taner Cindoruk, Mami Emen, Emre Gül, Firat Kaymak, Sefa Kindir, Deniz Oral, Hülya Sen, Gizem Tan, Vedat Tiger, Yakup Yavru, Berna Üçkaleler isimlerini görmekteyiz . 720-pizleme.com Keyifli seyirler diler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)