Godzilla 2: Canavarlar Kralı Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 3,746 Görüntülenme

Godzilla 2: Canavarlar Kralı Türkçe Dublaj izle

Godzilla: King of the Monsters Filmleri
Canavar ve canavar hikâyeleri denince akla ilk gelen efsanelerden biri olan Godzilla, günümüze kadar birçok farklı versiyonu çekilmiştir. Godzilla: King of the Monsters, Türkçe adıyla Canavarların Kralı filmi ikili Godzilla filmlerinin ikincidir. İlk film 2014 yılında çıkmıştır. Bilim kurgu ve gerilim dalında olan filmler yer yer korku ögeleri ve aksiyonu ile izleyiciyi kendine çekmeyi başarıyor.
İlk filmde farklı başroller bulunmaktadır. İlk filmde 1999 yılında Endonezya ve Japonya’da meydana gelen felaketlerin deprem yüzünden olmadığına inanan Amerikalı Joe Brody 15 yıl sonra yeniden aynı olayların olduğunu gözlemler. Yaratık nükleer enerji santral merkezlerinden beslenmektedir. Bu canavarı durdurmak için Amerikan ordusu görev alır. Film 5 yıl aradan sonra ikinci filmi ile vizyona girmiştir.
Godzilla 2 Filmi Konusu
Emma, uyuyan ve antik olduklarına inanılan yaratıkları uyandırıp insanlığa bir kıyım yapmak isteyen gruptadır. Titanları kontrol eden gizli silah ile canavarlar uyanırlar. Godzilla ile Mothra, Rodan ve King Ghidorah ile çatışması konu alınmaktadır. Bu devasa yaratıkların çatışması sırasında insanlığın dengeleri de bozulmaktadır. Bu yaratıkların hepsi üstün olmak için birbirleriyle çatışmaktadır.
Mothra ve Godzilla insanların yanında Rodan ve Ghidorah’a karşı savaş vermektedirler. Bir yandan Russel ailesinin dramlarına şahit olurken diğer yandan insanlığı etkileyen bu devasa canavarların savaşına tanıklık edilecek. Görsel efektlerin bolca kullanıldığı film bilim kurgu fantastik dalındaki Pasific Rim gibi film severler için idealdir.
Godzilla Devam Filmi
Birçok kişi Godzilla evreninde bulunan KingKong’u da filmde görmek istiyordu. Fakat filmde sadece ad olarak geçen Kong devam filmine saklanmış gibi duruyor. 3. devam filmi resmi olarak duyurulmasa da King of the Monsters filminin başrolü ile 3. Film içinde anlaşma sağlandığı söylenmekte ve film King Kong ile Godzilla’nın savaşını anlatacağı düşünülmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Godzilla: King of the Monsters

  Senaryo:

  Max Borenstein

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?