Görünmez Adam – The Invisible Man (2020) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 1 Yorum 10,052 Görüntülenme

Görünmez Adam – The Invisible Man (2020) izle

Görünmez Adam–The Invisible Man türkçe dublaj izleme
Korku ve gerilim filmleri arasında yer alan 2020 yapımı Görünmez Adam (The Invisible Man) 1933 yılında aynı adla yayınlanmış olan klasik filmin değişik bir versiyonu olarak karşımızdadır. H.G. Wells'in tarafından kaleme alınmış bilim kurgu romanından uyarlanan film, size zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyecek bile.

Görünmez Adam–The Invisible Man Konusu
Cecilia Kass, hem zeki hem de zengin bir bilim insanıyla birliktedir. Ancak sevgilisinden fiziksel ve psikolojik şiddet görmektedir. Bu işkenceye daha fazla katlanamayan Cecilia, bir gece yarısı kaçmaya karar verir. Fakat çok endişelidir: Ya sevgilisi onu bulursa, işte o zaman ne yapacaktır? Bunun için saklanmaya karar veren Cecilia, birkaç kişiden yardım ister. Fakat o böyle kaçış planları yapa dursun; hiç beklenmedik bir şey olur. Cecilia’nın o problemli erkek arkadaşı intihar eder ve geride Cecilia için hatırı sayılır koca bir servet bırakır! Peki ama gerçekten öyle midir? Yoksa her şey bir tuzak mıdır? Cecilia’nın bu konuda ciddi şüpheleri vardır çünkü hayatında hiçbir şey yolunda gitmemeye başlar. Cecilia birilerinin onu izlediğini ve hayatını kontrol ettiğini kanıtlamaya çalışırken daha da beter bir girdaba sürüklenir.

Görünmez Adam–The Invisible Man Oyuncuları
Filmin yönetmen koltuğunda bizi Leigh Whannell karşılıyor. Filmi kaleme alan da aynı kişi. Oyuncular ise Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen, Elisabeth Moss gibi tanıdık isimlerden seçilmiş.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Invisible Man

  Senaryo:

  Leigh Whannell, Leigh Whannell

  Yorumlar (1)