Greyhound izle (2020) Atlantik Savaşı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 7 Yorum 29,308 Görüntülenme

Greyhound izle (2020) Atlantik Savaşı

Greyhound – Atlantik Savaşı Türkçe dublaj ve altyazılı izleme

6 Mayıs 2020 tarihinde Belçikada yayına girmiştir. yönetmenliğini Aaron Schneider'in, senaristliğini ve yapımcılığını Tom Hanks'in gerçekleştirdiği Amerika Birleşik Devletleri yapımı savaş filmidir. Yazar C. S. Forester'ın The Good Shepherd adlı romanından uyarlanmıştır ve büyük ölçüde ilgi gören filmler arasında olmuştur ..

Greyhound – Atlantik Savaşı filmi Konusu ve Oyuncuları

2.Dünya Savaşı sırasında yaşanan gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş olan , Greyhound etkileyici sahneleriyle dikkat çekmektedir. Deniz piyadeleri, Nazilerin gizlice Kuzey Atlantik sularına sızma girişimlerini fark edilir ve deniz piyadeleri, Ernest Krause komutasında bir Nazi gemisini alt etmeyi başarmaktadırlar. Ancak, Nazilerin planı bu kadar basit olmazlar. Nazi planlarını engellemek için 37 gemiden fazlasının gerekli olduğu anlaşılmaktadır .

Bu filmin yönetmenliğini isim Aaron Schneider yapmaktadır ve seneryo ise yine bir başka ünlü olan C.S. Forester ve Tom Hanks yapmış bulunmaktadır . Temel oyuncu kadrosunda ise Elisabeth Shue, Karl Glusman, Stephen Graham, Tom Hanks gibi ünlü isimler yer almaktadır ve ayrıca büyük bir ilgi göstermeside bir hayli güzel olmuştur .

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Greyhound

  Senaryo:

  C.S. Forester, Tom Hanks

  Yapım Şirketi:

  Apple TV+

  Yorumlar (7)