Humraz Cin Tarikatı Full HD izle (Korku)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 20 Yorum 6,620 Görüntülenme

Humraz Cin Tarikatı Full HD izle (Korku)

Humraz Cin Tarikatı Genel Bilgileri
Korku kategorisinde vizyona girecek olan Humraz Cin Tarikatı, Tayfun Can Demirtaş tarafında senaryoya aktarılmıştır. Ülkemizde korku alanında çok izlenen cin filmleri arasında yerini alacak olan eser izleyiciden ve eleştirmenlerden nasıl tepki alacağı vizyona girmesinden sonra belli olacak. 7 Şubat 2020 tarihinde ilk defa gösterilecek olan filmin yönetmenliğini aynı zamanda senaristi olan Tayfun Can Demir yapmaktadır.
Sun Global Medya firması tarafından dağıtımı gerçekleştirilen filmin fragmanları yayınlanmakta. Film, eski bir tarikatı araştırmakta olan genç bir kadının başından geçenleri konu almaktadır. Humraz Cin Tarikatı’nda çok tanınan oyuncular yerine yeni yüzler karşımıza çıkmaktadır. Filmin ana karakteri olan Tuğba’yı Bahar Ünal canlandırmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda; Muhittin Gündeşli, Atakan Teke, Enver Kurucan, Serhat Gündoğdu, Duygu Gökçe ve Sezer Kılıççeken yer almaktadır.
Humraz Cin Tarikatı Konusu
Anne ve babasını faili meçhul olayda kaybeden Tuğba, Arkeoloji bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Genç kadın, Derinsuyluk köyü çevresi hakkında arkeolojik çalışmalar yapmaktadır. Yaptığı arkeolojik çalışmalar sırasında Derinsuyluk köyü çevresinde Humraz adı verilmiş olan eski bir tarikatın izlerine denk gelir. İzlerine rastladığı eski tarikattan danışman hocasına ve ağabeyi Selim’e bahseder. Tarikat hakkında araştırma yapmaya karar verir. Tuğba, danışman hocasının verdiği tavsiyeleri dikkate alarak Derinsuyluk köyünün bulunduğu bölgeye doğru yola çıkar. Genç araştırma görevlisi kadın gecenin geç saatlerinde bölgeye ulaşır. Tuğba, bölge ve eski tarikat hakkındaki kan dondurucu gerçeklerle yüzleşecektir.
FİLMDEN İLK SAHNE 720P - FULL 720P - HD 720P - KALİTE


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (20)