Indiana Jones 5 Kader Kadranı (2023) izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
8.1 IMDB Puanı 3 Yorum 5,181 Görüntülenme

Indiana Jones 5 Kader Kadranı (2023) izle

Indiana Jones 5 Kader Kadranı - Indiana Jones and the Dial of Destiny 2023 Türkçe Dublaj Sinema Filmi Tek Parça 1080p izle Yüksek Kalitede 4k izle 720p-izle Indiana Jones ve Kader Kadranı, emekliliğe hazırlanırlen kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulan ünlü arkeoloğun hikayesini konu ediyor. Arkeoloji profesörü olan saygıdeğer Dr. Indiana Jones, New York'taki Hunter College'da yıllarca öğretmenlik yaptıktan sonra artık emekli olmak üzeredir. Emekli olup, huzurlu bir yaşam sürmek aslında Jones için en idealidir çünkü arkeolog, aklını aşan bir dünyada yolunu bulmak için sürekli mücadele etmektedir. Ancak çok tanıdık bir kötülüğün pençeleri eski bir rakibin kılığında geri dönerken Indiana Jones, eski ve güçlü bir eserin yanlış ellere geçmemesi için şapkasını takmalı ve bir kez daha kırbacını eline almalıdır.

Jones, emeklilik düşüncesiyle dolu dolu günler geçirmek üzereyken, beklenmedik bir haberle sarsılır. Eski bir düşmanının yeniden ortaya çıkması ve karanlık bir sırrı çözmek için onun yardımına ihtiyaç duymasıyla, Indiana Jones'un huzurlu günleri sona erer. Kendisini tekrar maceranın içinde bulan Jones, emekliliğin rahatlığını geride bırakarak dünyayı dolaşmak, antik eserleri keşfetmek ve kötülüğü durdurmak için kolları sıvar.

Kader Kadranı olarak bilinen eski ve güçlü bir nesnenin, kötü niyetli bir örgütün eline geçmek üzere olduğu haberi, Jones'u harekete geçirir. Eski dostları ve yeni müttefikleriyle birlikte, Jones bu örgüte karşı mücadele ederken tarihin derinliklerine yolculuk yapar. Arkeolojik ipuçları, tehlikeli tuzaklar ve sırlarla dolu gizemli bir yolculuk, onu beklemektedir.

Macera ve heyecan dolu bu yolculukta, Indiana Jones bir yandan düşmanlarla mücadele ederken diğer yandan geçmişiyle yüzleşir. Geçmiş hatalarıyla yüzleşmek, onun karakterini derinlemesine şekillendirir ve ne kadar büyük bir kahraman olduğunu gösterir. Kırbacını sallayarak ve zekice planlar yaparak, Indiana Jones'un bu yeni macerası, onun cesaretini, zekasını ve kararlılığını bir kez daha kanıtlar.

Sonuç olarak, Indiana Jones ve Kader Kadranı, emekliliğe adım atmış bir kahramanın yeniden aksiyonun içine çekildiği bir macerayı anlatıyor. Eski düşmanlar, antik sırlar ve tehlikeli görevlerle dolu bu serüvende Indiana Jones'un karakteri ve yetenekleri bir kez daha parlıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Indiana Jones and the Dial of Destiny

  Yayın Tarihi:

  30 Haziran 2023

  Senaryo:

  Jez Butterworth, John-Henry Butterworth, Philip Kaufman

  Resimler

  "Indiana Jones 5 Kader Kadranı (2023) izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)