Ip Man 4: Final izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 3320 Yorum 89,660 Görüntülenme

Ip Man 4: Final izle

Ip Man 4: Final 2019 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı Tek Parça 4K Full HD izle indir seyret Film konusu: Ip Man karısının ölümünden sonra gırtlak kanseri olduğunu öğrenir. Ip Man’in oğlunun okulda sürekli kavgalara karışmasının ardından okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Bunun ardından Ip Man oğlunu Amerika’ya oğlu için okul araştırmaya gider. Ip Man 4 Final Türkçe Dublaj izle Ip ustanın eski bir öğrencisi olan Bruce Lee, Amerika’da bir dövüş sanatları okulu açmıştır ve Çinli olmayan insanlara savunma sanatları dersleri vermektedir. Ancak onun bu davranışı Wing Chun ve Kung-fu egitmenlerinin tepkisini çeker. İp ustanın oğlunu Amerika’da bir okula yerleştirilmesi için ise orada uzun yıllardır yaşayan güvenilir birinden referans mektubu getirmesi gerekmektedir.

Ip Man filminde Ip usta referans mektubu için Amerika’da yaşayan Çinlilere ait bir derneğin başkanı Wan Zhong-hua ile görüşür ancak görüşme Ip ustanın, Lee'nin davranışlarını onayladığı için olumlu geçmez. Daha sonra okul müdür ile görüşmeye gider. Ip Man 4 Final Türkçe Altyazılı izle Görüşmeden sonra evine giderken Wan'ın kızı Yonah'nın okuldaki diğer çocuklar tarafından tartaklandığını görür ve onu kurtarıp babasının yanına götürür. Wan usta ise Ip Man’i referans mektubunu almak için kızını kullanması ile suçlar ve onu düelloya davet eder. Kıyasıya bir mücadeleye girdiği sırada deprem olur ve Ip yine kızı kurtarır.

Wan’ın kızı Yonah’a saldıran kızlardan biri olan Becky ise okulda Yonah’ın ona saldırığı konusund ailesine yalan söyler. Becky’nin babası ise Amerika Göçmenlik Bürosunda çalışan bir Polis memurudur. Bu duruma sinirlenen Becky’nin babası Andrew ise intikam almak ister. Diğer yandan ABD Deniz Kuvvetleri başçavuşu Barton ise ırkçı biridir ve birliğinde Çin savunma sanatlarını sürekli küçümser ve Çinlilere meydan okur. Oyuncu kadrosu: Donnie Yen, Scott Adkins, Danny Kwok-Kwan Chan, Vanness Wu gibi isimler yer almaktadır. Filmi izleyin, imdb ve ekşi üzerinden yorumlayın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ip Man 4: The Finale

  Senaryo:

  Tai-lee Chan, Hiroshi Fukazawa, Lai-Yin Leung, Edmond Wong

  Yorumlar (3.320)