Dog Town-Kahraman Köpekler (Türkçe Dublaj) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 5 Yorum 2,895 Görüntülenme

Dog Town-Kahraman Köpekler (Türkçe Dublaj) izle

>Kahraman Köpekler Dog Town Hakkında
Çocukların hayran olarak izledikleri hayvan konulu filmlerden biri olan Kahraman Köpekler’in orijinal adı Dog Town’dur. 72 dakikalık süresiyle Kahraman Köpekler, 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek. 2019 Amerika Birleşik Devletleri yapımlı animasyon filminin yönetmen koltuğunda James Snider oturmakta.

Kedi ve köpeklerin Amerika’nın bir kasabasında barış içinde yaşamasını istemeyenler tarafından kedilerin kaçırılması ve ardından gelişen olaylar anlatılmakta. Dili İngilizce olan film ülkemizde Türkçe dublajlı olarak vizyona girecek. Filmin bütçesinin 1 milyon dolar olduğu yapımcılar tarafından açıklandı. Sinemalarda 523.575.733 sinemasever tarafından izlenmiş. Filmin yapımcılığını Wally Atkins, seslendirmesini ise Maria Petrano, Thomas Freeley ve Jacob Whiteshed gerçekleştirmiş.
Kahraman Köpekler Dog Town Konusu
Animasyon filmler arasında yer alan Kahraman Köpekler yani orijinal adıyla Dog Town’un konusu özel bir kasabada geçmektedir. Dog Town, tarih içinde en çok kuyruk sallayan ve en uzun uluyan köpeklerin yaşadığı kasabadır. Kasaba halkı çıkan sesten rahatsız olmaktadır. Devamlı çıkan yüksek seviyedeki uluma sesleri, kasabalıların şikayetçi olmasına nedendir. Semt sakinleri içinde kasabanın sakinliğini ve huzurunu korumak isteyenler vardır. Huzuru korumak isteyenler kolları sıvayarak harekete geçer ve yardım çağrısında bulunur. Prestijli Fransız Köpek Okulu’nun uluslararası alanda üne sahip olan eğitmenleri Pierre Coulotte ve Lucille Hissifit yardım çağrısını duyarlar. Yardım çağrısına kulak verirler ve ikili kasabanın sorununu çözmeye çalışırlar. Kasaba sakinlerinin sorunun çözülmesi için eğitmenlerin verdiği emirleri yerine getirmeleri gerekir. Bakalım ikilinin yönlendirmesi kasabanın huzurlu hayatını devam ettirmeye yeterli olacak mı?

FİLMDEN İLK SAHNE 720P - HD 720P - KALİTE


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dog Town

  Senaryo:

  BC Fourteen

  Yorumlar (5)