Kandahar 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 377 Görüntülenme

Kandahar 2023 izle

Kandahar izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Kandahar, 2023 yılında yayınlanacak olan bir İran-Amerikan dram filmidir. Film, İran'ın başkenti Tebriz'de geçen ve Türk hükümeti tarafından finanse edilen bir proje olan Tebriz Türk Kültür Merkezi'nde çekilmiştir.

Film, başkahraman Neda ve ailesinin hikayesini anlatıyor. Neda, İran'ın batısındaki Kandahar'da yaşayan üç kızın en büyüğüdür. Neda, kültür merkezine çalışmaya başlar ve burada tüm çalışanların arasında sıkı bir arkadaşlık kurar.

Neda'nın ailesi, çok zor şartlar altında yaşamaktadır. Ailesinin geçim kaynağı, topraklarını ekip üretiminin satışından elde ettikleri gelirdir. Neda, çalıştığı kültür merkezi ile ailesinin geçimini sağlayacak para kazanma fırsatını da yakalamıştır.

Kandahar, Neda'nın ailesinin zorlu yaşamını ve maddi sıkıntılarının üstesinden gelme mücadelesinin anlatıldığı sıcak bir hikayedir. Neda, herşeye rağmen köyündeki insanların birlikte çalışmalarını görmek için çabalar ve sonunda başarır.

Kandahar, Neda'nın ailesinin yaşadığı zorlu durumu, mücadelelerini ve dayanışmasını anlatan çok duygusal bir film. Ailesinin maddi durumu düzelene kadar onların tüm sıkıntılarının üstesinden gelme mücadelesini izleyenler, filmi seyrettiklerinde insanların yaşamının ne kadar zor olduğunu anlayacaklar. Film, aynı zamanda, zor zamanların aralarındaki bağların güçlendirmesini ve insanların birbirlerine destek olması gerektiğini de vurguluyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kandahar

  Yayın Tarihi:

  08 Haziran 2023

  Senaryo:

  Mitchell LaFortune

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?