Karakomik Filmler izle; Tek Parça (2019)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 10 Yorum 5,359 Görüntülenme

Karakomik Filmler izle; Tek Parça (2019)

Karakomik Filmler izle ne zaman vizyona çıkacagı belirlenen komedi filmi yakında sinemalarda izleyicilerle full hd,tek parça izleme özelliği ile olacak.
Karakomik Filmler
Bir Cem Yılmaz filmi olarak karşımıza çıkan Karakomik Filmler; vizyona çıktığı günden bu yana adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Temelde Cem Yılmaz’a ait olan iki filmin bir araya gelmesiyle karşımıza çıkan Karakomik Filmler; vizyona girdiği anda; hem sosyal medyada hem de diğer medya alanlarında ilgi görmeyi başardı.
Filmin fragmanının yayınlanmasının ardından izleyicide etkili bir heyecanın oluştuğunu söylemek mümkün oluyor. Vizyona girmesiyle birlikte filmle ilgili olarak yorumların da artış gösterdiğini söylemek mümkün oluyor. Cem Yılmaz hem komedi yapımlarıyla hem de karakteriyle büyük kitleleri etkilemiş bir şahsiyet olduğu için onun filmlerinin de ilgi görmesi gayet olağan bir durum olarak tanımlanıyor.
Filmin yayınlanması sonrasında hem olumlu anlamda hem de olumsuz anlamda çok sayıda yorum karşımıza çıkıyor olsa da bu yorumların genellikle olumlu olduğunu söylemek de mümkün oluyor. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazmış olduğu Karakomik Filmler; Cem Yılmaz’ın başrolünü oynadığı bir film olarak da ön plana çıkıyor.
Karakomik Filmler; İki Film Birden
2 Arada ve Kaçamak adındaki iki farklı filmden oluşan Karakomik Filmler; hem vizyona giriş şekli hem de seyirciye sunduğu kapsamlı film kalitesi bakımından adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Oyuncu kadrosu bildiğimiz ekipten oluştuğu için bir önceki Cem Yılmaz filmlerinden almış olduğumuz tepkiyi bu filmde de görmek mümkün oluyor.
Filmin içeriğinde yer alan Kaçamak; temelde bir tatil filmi olarak tanımlanabiliyor. Bu bölümde 4 arkadaşın tatile çıkması anlatılırken; tatil sırasında 4 arkadaşın başlarından geçen olaylar anlatılıyor. 2 Arada filmi ise bir arabalı vapurda geçiyor. Bu bölümde ise Ayzek adındaki bir adamın başından geçenler aktarılıyor. Esasında bu bölüm tam bir kişilik analizi olarak tanımlanabilecek bir bölüm olarak tanımlanıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Karakomik Filmler

    Yorumlar (10)