Kaybedenler Kulübü Yolda izle ( Full HD )
1.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.7 /10 (3)
6.0 IMDB Puanı 18 Yorum 70,971 Görüntülenme

Kaybedenler Kulübü Yolda izle ( Full HD )

Kaybedenler Kulübü Film
Konusu
2011 yılında seyirciyle buluşan Kaybedenler Kulübü adlı film, hem komedi hem de dram nitelikleri taşıyan bir sinema filmi olduğu için, izleyici duygularını başarılı bir şekilde dengeleyen bir yapım içermektedir. Film temelde, Kaan, Mete ve Zeynep isimli karakterler çevresinde ilerlemektedir. Hayata dair pek fazla umudu olmayan bu gençlerin yaşadıkları ise milyonlar tarafından büyük beğeni ile izlenmeyi başarmıştır. Dram ve komediyi buluşturmayı başarmış olan Kaybedenler Kulübü; bu sayede sinema dünyasında da adından söz ettirmeyi başarmış bir yapımdır.
Filmde Kaan adında bir karakter bulunmaktadır. Kaan, tamamen özgür bir tarzla yazılan ve çeşitli kitap seçeneklerinin yer aldığı bir yayınevinin sahibidir. Herkes tarafından da bu şekilde tanınmaktadır. Mete ise, tam anlamıyla koleksiyoner ruhlu birisidir. Hatta efemera ve plak koleksiyonuna da sahiptir. Bu iki arkadaş, aynı zamanda Kadıköy’de bir bar işletmektedirler. Aynı zaman da bir de radyo programı sunmaktadırlar. Mete kendine has özellikleri ön planda yer alan bir karakter olarak karşımıza çıkarken; Kaan da özgür takılan bir karakterdir.
Dikkat! Yüksek Dozda Samimiyet İçerir

Radyo programı ise 1990’lı senelerde geçmektedir. Mete ve Kaan, kimse dinlemiyormuş gibi aralarında sohbet tadında sundukları bu program, çok samimi olduğu için de çok sevilmektedir. Ve beklenmedik bir şey olur. Kaan, hiç beklemediği bir anda bara gelmiş bir müşteri olan Zeynep’e aşık olur. Büyük bir çekim kuvvetinin olduğu bu aşkı karşılıksız da değildir. Zıt kutuplar birbirini çeker misali, iki farklı görüşe sahip genç birbirini sever ve bu aşkın ardından her kutba, her görüşe hitap eden Kaybedenler Kulübü doğar.
Kaybedenler Kulübü içerisinde yer alan herkes, kendi mutsuzluklarıyla bile dalga geçmekten vazgeçmeyecekler ve bu hayat enerjileri ile birçok üyeyi kendilerine çekeceklerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kaybedenler Kulübü Yolda

  Yayın Tarihi:

  16 Mart 2018

  Senaryo:

  Mehmet Ada Öztekin

  Resimler

  "Kaybedenler Kulübü Yolda izle ( Full HD )" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (18)