Kiki: Lanet-i Cin Full izle (2020 Film)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.0 IMDB Puanı 88 Yorum 21,125 Görüntülenme

Kiki: Lanet-i Cin Full izle (2020 Film)

Gerçek konudan esinlenerek yapılan yerli korku filmi; Kiki Laneti Cin izle, 2020 yerli filmleri arasında yerini aldı.Fragmanı 7 Şubatta vizyonda. Kiki: Lanet-i Cin Filmi
2020 yılının Türk filmleri arasında yer alan Kiki: Lanet-i Cin, Türkiye’deki izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Dram ve korku türlerinde yapılan filmin vizyona giriş tarihi Şubat ayı olarak açıklanmıştır.


Filmin ilgi çekici ve korku dolu bir konusu bulunmaktadır. Filmin ana karakterleri arasında yer alan Muzaffer ile Şenay görücü usulü şeklinde evlendirilmiştir. Evlendikten sonra mutlu olmayan Muzaffer, karısını ve çocuklarını bırakarak başka bir kadınla evlenir.

En Yeni Yerli Korku Filmi Kiki
Satı isimli biri ile evlenen karakterin bu evliliğinde de bir kız çocuğu olur. Kız çocuğuna Elif ismini verirler. Elif, çeşitli psikolojik hastalıklara sahiptir. Gün geçtikçe hastalığı ağırlaşan kızın iyileşmesi için babası doktorlara götürür. Doktorlardan gerekli tedaviyi alamayan Muzaffer, medyumlara yönelir. Medyum Bedir’in çalışmaları da başarısız olur ve tüm olumsuz etkilenmiştir. Çünkü psikolojik sorunlara sebep olan karanlık güçler vardır.
2020 Korku Filmi, Kiki: Lanet-i Cin
Türkiye yapımı film olan Kiki: Lanet-i Cin, 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecektir. Korku ve dram türlerinde yapılan filmin yönetmenlik koltuğunda ise Mustafa Miraç Kaya oturmaktadır. Mustafa Miraç Kaya aynı zamanda oyuncu olarak da görev yapmaktadır. Filmin oyuncuları arasında Elif Çapkın, Türkan Kılıç, Yaşar Aydınoğlu ve Reyhan İlhan yer almaktadır.
Merakla beklenen korku filminin fragmanları yayınlanmıştır. Türkiye yapımı korku filmlerinde hem yönetmen hem de oyuncu olarak rol alan Mustafa Miraç Kaya, yine başarılı bir korku filmi ile izleyicilerin karşısına çıkacaktır. Filmin yapımcılığını Ema Yapım şirketi üstlenmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (88)