Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 721 Görüntülenme

Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan 2023 izle

Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, 2023 yapımı Bollywood filmi olan gerilim, aksiyon ve dram türünde bir film. Film, başarılı bir avukat olan Veer, Hindistan ve Pakistan arasındaki ilişkilerin derinliklerine iniyor. Çatışma ortamının çevresinde, kardeşler arasındaki aşırı dokunaklı ve trajik bir hikayeyi aktarıyor.

Veer, Pakistan'da görev yapan Hindistanlı bir askerin kardeşi olarak, görevini yerine getirdiği sırada haksız bir şekilde öldürülür. Bu yürek burkan olayın ardından, Veer, kardeşinin ölümünün intikamını almak için, ülkesinin kendine böyle bir amacını gerçekleştirmesi için cesaretini toplar.

Veer, görevini başarıyla yerine getirmeye çalışırken, kendisi gibi düşünen kişilerin bir araya geldiği bir hareket olan Khalistan'a katılır. Veer, bu hareketin liderliğini kendi ellerine alır ve ülkenin artık kendine ait olmasını arzular. Ancak, bu arzusu gerçekleşmesi için çok riskli ve tehlikeli bir yol yürümek zorunda kalır.

Veer, kendisine karşı koyan herkesi eziyor ve intikamını alıyor, ancak onu her zaman durduran ve ona karşı uyarılar yapan bir kişi vardır. O kişi, güçleri karşısında kendini korumak için, her zaman çok önemli olan ailesiyle olan bağını asla koparmamış olan ve kendini her zaman özgür tutmuş olan kardeşi ve en yakın arkadaşı olan Amar'dır.

Amar, Veer'in intikam alma arzusuna olan desteğini hiçbir zaman kaybetmez, ancak onu çoğu zaman uyarır ve onu bu yolda zarar görmeden geçmesi için yardım eder. Veer, Amar'a olan sadakatini her zaman gösterir ve Amar'ın önerilerini dinler. Veer, Amar'ın önerileri ve desteği ile birlikte, kendisini korumak ve intikamını almak için kendini her zaman güvende hisseder.

Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, zorlu bir maceranın, arkadaşlığın ve aşkın çevresinde kardeşler arasındaki derin ilişkinin, ahlaki değerlerin, intikamın ve özgürlük arayışının hikayesini anlatıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Sajid Nadiadwala

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?