Kral Şakir: Oyun Zamanı izle ( Jet Hızında )
6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (5)
5.9 IMDB Puanı 444 Yorum 83,387 Görüntülenme

Kral Şakir: Oyun Zamanı izle ( Jet Hızında )

Yönetmen:

Kral Şakir Oyun Zamanı izle,animasyon severler için hazırlanan film Türkçe dublaj izleme seçenekleri ile jet hızında gösterime girdi
Sevilen Karakter Kral Şakir Sinemalarda
Animasyon film severler için bir kez daha seyircinin beğenisine sunulan Kral Şakir, Korsanlar Diyarı adını verdiği devam filmiyle ekim ayının ilk haftası gösterime girdi. Özellikle küçük yaşta izleyicilerin ilgisinin yoğun olduğu ikinci film büyük beğeni topladı. Çizgi filmlerinin beğenerek izlenmesinin ardından gelen ve ilk film olan Kral Şakir Oyun Zamanı 2018 yılında izleyicinin beğenisine sunulmuştu.
İlk filmde kahramanımız Kral Şakir, bir laboratuvar deneyi sırasında yapılan bir hata nedeniyle kendini Fil Necati'nin telefonundaki bir oyunun içinde bulur ve olaylar gelişir. Gerçek dünyayı kurtarabilmek için oyunda yer alan bütün bölümleri başarıyla tamamlaması gerekmektedir. Aynı zamanda oyun içinde yer alan kötü kahramanları da bir bir alt etmek zorunda kalan kahramanımız ilk filmiyle oldukça beğenilmiş ve ikinci filmin kapılarını aralamıştır.
Seriye Korsanlar Diyarı İle Devam
Büyük bir izleyici kitlesine sahip Kral Şakir maceralarına devam ediyor. Animasyon ve çizgi film severlerin karşısına bu kez de Kral Şakir Korsanlar Diyarı ile çıkan kahramanımız 1 saat 35 dakika boyunca izleyenleri güldüren bir maceraya çıkarıyor. Bu filmde tarih öncesinde yaşayan ve şehre zarar vermek üzere yaklaşan yaratığa karşı başlatılan mücadele ele alınıyor. Şakir ve ailesinin şehri kurtarmak için başlattığı altın topu arama macerası sırasında başlarına gelen olayları komik ve maceracı bir şekilde beyaz perdeye taşıyan Kral Şakir Korsanlar Diyarı, beyaz perdede izleyicilerini bekliyor.
Jet Hızında izle
Kral Şakir çizgi filmi hemen her yaştan izleyiciyi kendisine çekmeyi başarıyor. Genellikle çocukların sevdiği bu çizgi filmin hiç de azımsanmayacak derecede büyük yaş grubundan izleyiciye hitap ettiği de biliniyor. Durum böyle olunca Korsanlar Diyarı filmi de kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Kral Şakir Oyun Zamanı

  Senaryo:

  Haluk Can Dizdaroğlu

  Resimler

  "Kral Şakir: Oyun Zamanı izle ( Jet Hızında )" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (444)