Küçük Deniz Kızı – The Little Mermaid 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 461 Görüntülenme

Küçük Deniz Kızı – The Little Mermaid 2023 izle

Küçük Deniz Kızı - The Little Mermaid izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle The Little Mermaid, Disney'in klasik çizgi filminden esinlenen bir live-action müzikal filmidir. Yönetmen Rob Marshall tarafından yönetilen film, Hans Christian Andersen’in 1837 tarihli masalından esinleniyor. Filmin konusu, deniz kızı Ariel adlı bir deniz kızının kısıtlı denizdeki hayatından sıkılan ve insan dünyasının gizemlerini çözmek isteyen hayallerinden biri olan Ariel'in hikayesini anlatıyor.

Ariel, üzgün ama mücadeleci bir deniz kızıdır. En büyük hayali, insanların yaşadığı üst dünyaya gitmektir. Ancak dünyaya çıkmaya çalışırken, babasının yasaklarını çiğnemek zorunda kalır. Kötü kalpli deniz prensesi Ursula tarafından yakalanır ve bir anlaşma yapmaya zorlanır. Ariel'in anlaşma ihlali halinde tehlikede olacağının farkındadır ve kendi hayatını kurtarmanın tek yolu, Ursula'nın isteği olan Prince Eric ile evlenmektir.

Ariel, kaderini değiştirebilmek için kendi çabalarıyla çaba sarf ederken, kendisine yardım eden arkadaşlarıyla birlikte Ursula'nın kötü planlarını önlemek için güçlerini birleştirir. O kadar çok çabaları olur ki, aslında görünmeyen olanı görebilir ve hayallerinin peşinde koşarak insan dünyasının gizemlerini çözebilir.

The Little Mermaid filmi, çocuklar ve yetişkinler için bir büyülenme, cesaret ve aşk hikayesi olacak. Ariel'in hikayesi, onun hayallerinin peşinden gitmeye cesaret etmesini öğütleyecek ve izleyicilere büyülenme, aşk ve cesaret arasındaki bağlantıyı göstermek için çok duygusal bir yolculuk olacak.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Little Mermaid

  Yayın Tarihi:

  26 Mayıs 2023

  Senaryo:

  Jane Goldman, David Magee, Rob Marshall

  Resimler

  "Küçük Deniz Kızı – The Little Mermaid 2023 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?