Lanetli Çocuk 2 Full izle Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9,2 IMDB Puanı 5,322 Görüntülenme

Lanetli Çocuk 2 Full izle Türkçe Dublaj

Lanetli Çocuk The Boy 2
Serinin ilk filminden bahsedecek olursak 20 sene önce çocuklarını kaybeden yaşlı bir çift, kendilerini çocuklarının öldüğüne inandırmak istemezler. Oğullarına benzer bir oyuncak bebek yaptırarak onun hala yaşadığını düşünmektedirler. Çıkacakları bir seyahat için Brahms’a bir bakıcı bulurlar. Bakıcı adayı Greta eve geldiğinde ilginç bir şekilde bir oyuncak bebekle ilgilenmesi istenir.

Türkçe Dublaj Filmler
Teklifi kabul eden Greta hafta sonunu Brahms ile geçirecektir. Ailesi tarafından Brahms için yapması gerekenlerin olduğu bir not da bırakılır. Ancak Greta Brahms’ın yalnız kaldığında bir oyuncak bebekten farklı olduğunu anlamakta ve olay örgüsü buradan sonra başlamaktadır. Greta oyuncak bebeğin canlı olduğuna inanmaya başlar ve korku dolu anlar yaşanır.

Sevilen Film 2.Serisi ile Geliyor
Lanetli çocuk serisinin ikinci filmi The Boy 2 Heelshire köşküne taşınan ailenin karşılaştıkları korku dolu anları konu almaktadır. Köşkün geçmişi hakkında bilgi sahibi olmayan aile gerçekleşen garip olaylara anlam verememekte ve ürkmektedir. Lanetli çocuk bu sefer kurban olarak kimi seçecek ve o kişi korku dolu anlarla nasıl baş edecek?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?