Lucy 2: 720p Türkçe Dublaj izle
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (4)
9,9 IMDB Puanı 322 Yorum 44,166 Görüntülenme

Lucy 2: 720p Türkçe Dublaj izle

Yönetmen:

lucy 2 izle Scarlett Johansson ile ne zaman geliyor ? Filmin tanıtımı yapılmasada insanlar filmin sinema tarihini merak etmekde.Fragmanı yakında !!!
Lucy 2 Çekimlerine Başlıyor
2014 yılında ilki çekilen Lucy adlı filmin ikincisi olarak çekilmeye başlayacak olan filmin başrollerinde  Scarlett Johansson yer alıyor. Filmin birincisi olarak beyaz perdeye aktarılan Lucy filmi 2014 yılında oldukça başarılı bir gişe yapmıştır. Aksiyon ve bilim-kurgu filmleri arasında en çok sevilenler arasında ilk sıralarda yer alan Lucy’nin konusu da oldukça dikkat çeken bir konu olarak beğeni ile izlenmiştir. Bu filmin devamı olarak çekimlerine başlanacak olan Lucy2 filminin konusu hakkında çok ayrıntılı bilgi sunulmada da ilk filmin devamı olacağı söylenebilir.
Lucy2 Filmi Ne Zaman ( Fragman)
Lucy gece hayatını ve eğlenmeyi seven genç bir kadındır. Eğlenmek üzere gittiği yerlerin birinde tanıştığı Richard yüzünden Tayvan’ın başkentinde çok fazla bulunan sokak çeteleri ve mafya ağının içine düşer. Uyuşturucu şebekeleri ile işbirliği yapmaya başlayan Lucy kurye olarak kullanılmaya başlar. Kurye olarak kullanıldığı işlerin birinde vücudunun içine yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucy’nin kanına karışmaya başlar. İşte bu sırada Lucy’de bazı değişiklikler oluşmaya başlar. Genç kadın kendini farklı hissetmeye başlamıştır. Vücuduna giren o kimyasal madde Lucy’nin olağanüstü özellikler kazanmasına sebep olmuştur.

Lucy 2 Scarlett Johansson
Lucy bu olaydan sonra beyin olarak oldukça ileri özelliklere sahip olacaktır. Bunlar arasında acıyı hissetmemesi, beyin okuma gibi özellikler kazanan Lucy bu kazandığı özellikleri düşman olarak gördüğü ve kendisine zarar veren kişilere karşı kullanmaya başlar. Lucy2 filminin yapım şirketi EuropaCorp'tan Marc Shmuger tarafından yapılan açıklamada film için hazırlıkların başladığı ve oldukça hızlı bir şekilde çekimlerin yapılacağı söylendi. Filmin senaryosunu Luc Besson hazırladı. Senaryo hakkında çok fazla açıklama yapılmasa da birinci filmin konusunun çok beğenilmesinden yola çıkarak ikinci filmin konusunun da birinci ile benzerlik gösterdiği veya devamı olduğu yorumları yapılmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Lucy 2

    Yorumlar (322)