Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri izle (2020)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,199 Görüntülenme

Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri izle (2020)

Yönetmen:

Maceracı Yüzgeçler Anime Filmi Geliyor
Sinema filmleri genellikle yetişkinlere yönelik filmler ile ön plana çıksa da çocuklara yönelik hazırlanan sinema filmleri de çok sevilir. Üstelik birçok çocuk filmi kategorisindeki filmi yetişkinler de severek izler. Bunlardan bir tanesi de bir çizgi filmden beyaz perdeye uyarlanan Maceracı Yüzgeçler sinema filmi.

Hadi Çocuklar Sinemaya
Maceracı Yüzgeçler, televizyon ekranlarında çocukların keyifle izlediği çizgi filmlerden bir tanesi. Çocukların dünyasında büyük ilgi gören çizgi filmin sevilen karakterleri izleyicileri ile bu kez Maceracı Yüzgeçler sinema filmi ile beyaz perdede buluşuyor. Çıkacağı duyurulduktan sonra birçok kişi tarafından heyecanla beklenen filme ilgi oldukça büyük. Küçük barbunya balığı ve arkadaşlarının çocukları eğlendirecek macera dolu hikayesine hazır olun.
Çocuklarınızla beraber oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak olan Maceracı Yüzgeçler filminde sadece macera dolu eğlenceli film sahneleri değil, müziklerde dikkat çekiyor. Yediden yetmişe herkesin diline dolanmaya hazır olan sinema filmi müzikleri, animasyon filminin eğlenceli sahneleri ile birleşerek hem çocuklara hem de yetişkinlere keyifli, eğlence dolu, sürprizli bir animasyon filmi izleme keyfi sunuyor.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Maceracı Yüzgeçler

  Senaryo:

  Arzu Demirel Birinci

  Resimler

  "Maceracı Yüzgeçler: Büyük Gösteri izle (2020)" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?