Mafia Mamma Mafya Anası 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 387 Görüntülenme

Mafia Mamma Mafya Anası 2023 izle

Mafya Anası Mafia Mamma izle 2023 Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720P-izle Full HD Sinema Filmi Tek Parça 4k ve 1080P izle Mafia Mamma, 2023 yılında çıkacak olan bir mafya filmi. Film, 1920'lerin İtalya'sında geçmektedir.

Müzikal olarak tasarlanan bu komedi-aksiyon filmi, üç arkadaşın mafya ailesinden kaçmaya çalışmalarını konu almaktadır. Arkadaşlar, mafya ailesinin üyesi Olga'nın kızı olan Rosa'yı kurtarmaya çalışırken, kendilerini mafya ailesinin tüm tehditleri ile karşı karşıya bulurlar.

Rosa, mafya ailesinin kontrolü altında olan bir küçük kasabada yaşamaktadır. Olga, Rosa'yı çok sevdiği için, kızını mafya ailesinin baskılarından kurtarmak için arkadaşlarından yardım ister. Rosa'nın yaşadığı kasabayı terk etmekten başka çaresi yoktur.

Arkadaşlar, daha önce hiç duymadıkları bir maceraya atılır. Olga, Rosa'yı kurtarmak için arkadaşlarına ailesinin gizli bilgilerini açıklamaya çalışır ve arkadaşlarının çok zorlu maceralara katılmasını ister. Rosa’yı kurtarmak için arkadaşlar, tehlikeli bir maceraya girişirler.

Kısa bir süre içinde, arkadaşlar mafya ailesinin gözünde çok önemli olan kişiler haline gelirler ve arkadaşların hareketleri arasında mafya ailesinin peşindeki kötü adamların tüm güçleri ile karşı karşıya kalırlar.

Filmin sonunda, arkadaşlar Rosa’yı kurtarır ve bütün tehditleri karşılarında yok ederler. Filmin ana teması olan kahramanlık ve arkadaşlık, izleyiciyi gülmekten ağlamaya sevk edecek şekilde verilmiştir. Mafia Mamma, çok eğlenceli ve heyecanlı bir maceraya atılacak olanlar için harika bir seçenek.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mafia Mamma

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Amanda Sthers, J. Michael Feldman, Debbie Jhoon

  Resimler

  "Mafia Mamma Mafya Anası 2023 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?