Mahkum 77 2022 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 492 Görüntülenme

Mahkum 77 2022 izle

Mahkum 77 2022 Türkçe Dublaj ve Altyazılı Film izle Full HD Filmi 720P-izle Tek Parça 4k ve 1080p izle Mahkum 77, üç arkadaşın, aralarındaki köprüyü arkalarında bırakarak, kötülükler, yanlışlar ve eğlenceler arasındaki çizgi üzerinde sıkışıp kalan dört haftalık bir macerayı anlatıyor.

Film, İstanbul’da, arkadaşlarının izinden giden üç genç arkadaşın, aralarındaki köprüyü arkalarında bırakarak, kötülükler, yanlışlar ve eğlenceler arasındaki çizgi üzerinde sıkışıp kalan dört haftalık bir macerasını takip etmektedir.

Konu, arkadaşlarının hayatının dışına çıkıp, çetelerin, uyuşturucu üreticilerinin, fuhuş tacirlerinin, korsanların ve diğer kötü karakterlerin köprüsünü geçmesiyle başlıyor.

Yolculukları boyunca, arkadaşlarının geçmişleri, kişisel seçimleri ve özgürlükleri hakkında çok şey öğreniyorlar. Geçmişleri üzerindeki kötü etkiler, geçmişlerinin getirdiği şeylerin, arkadaşlarının geleceklerini nasıl etkilediğini anlatan bir hikâye ortaya çıkıyor.

Çetelere karşı yürüttükleri savaş, arkadaşlarının kötülükleri üstesinden gelmesi ve dürüst olma kararlarını alması gereken cesaret göstermesi gereken durumlarla karşı karşıya kalıyor. Arkadaşlarının, onların hayatlarında önemli değişiklikler yapmak için cesaret göstermesi gereken zorlukları aşmasını izliyoruz.

Mahkum 77, çetelerin, uyuşturucu üreticilerinin, fuhuş tacirlerinin ve diğer kötü karakterlerin arasında arkadaşlarının hayatlarını nasıl değiştirecekleri ve geçmişlerindeki kötü etkileri nasıl giderecekleri hakkında çarpıcı bir hikâye sunuyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Modelo 77

  Yayın Tarihi:

  23 Sep 2022

  Senaryo:

  Rafael Cobos, Alberto Rodríguez

  Ödüller:

  6 ödül & 48 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?